الـــو آرمــــان

همراه اول

آنتن‌دهی شبکه همراه اول در خیابان قائم‌مقام فراهانی، کوچه چهارم، نزدیک به یک هفته می‌شود که بسیار ضعیف شده؛ طوری که یا اکثر تماس‌های ما برقرار نمی‌شود، یا تماس دریافتی را نمی‌توانیم جواب دهیم. از مسئولان همراه اول درخواست رسیدگی به این موضوع را دارم.

ملکی از تهران

داروهای کمیاب

از جناب آقای دکتر هاشمی وزیر بهداشت درخواست داریم که به شرکت‌های تک‌نسخه‌ای که داروهای کمیاب وارد می‌کنند، نظارت کامل داشته باشند، زیرا اینها داروی وارداتی خود را به ده برابر قیمت به مردم می‌فروشند. گاه شنیده شده که برخی معاونان وزرای بهداشت گذشته و کنونی در هیات مدیره این شرکت‌ها نیز حضور دارند، که این شنیده‌ها و شایعات اگر درست باشد، قطعا باید از سوی مقامات مسئولان و نهادهای نظارتی پیگیری شود.

یک شهروند از تهران

خطرناک‌ترین کمربندی

هنگامی که از جاده فیروزکوه وارد قائم‌شهر می‌شویم، اولین تقاطع به بزرگراه شهید جعفر مهدوی ملک کلایی ( اولین شهید هوانیروز) می‌رسد که به اعتقاد بنده خطرناک‌ترین کمربندی شمال کشور است. این کمربندی، شش ماه به خاطر اینکه پلی روی آن نصب کنند، نیمه‌مسدود بود. بعد از شش ماه در عین ناباوری از نصب پل سر باز زدند و تعجب همگان را برانگیختند. جالب اینکه کسی هم در این باره پاسخگو نبود. در آن سوی شهر نیز در ابتدای سه‌راه الغدیر که به طرف شهر سیاه‌کلا می‌رود، حدود 9 ماه است که چاله‌ای حفر شده و باز کسی نیست که به این موضوع رسیدگی کند.

عباس توکلی شهمیرزادی از قائم‌شهر

 

کمبود اتوبوس

از شهردار تهران استدعا می‌شود موضوع کمبود و فرسودگی ‌اتوبوس‌های ‌‌خط بیمارستان امام خمینی(ره) تا پایانه شهید بهشتی را پیگیری کند. گاهی تا 45 دقیقه منتظر رسیدن اتوبوس هستیم. درخواست ما این است که این زمان انتظار، اگر به حداقل نمی‌رسد، دست‌کم استاندارد شود.

شایخ از تهران

 

کارت ملی

برای دریافت کارت ملی از دفتر پیشخوان دولت در شهرری به ما پیامک داده بودند. ما نیز در زمان مقرر به دفتر پیشخوان دولت مراجعه کردیم، اما آنجا اعلام کردند که سیستم‌ها قطع است. از مسئولان تقاضا داریم فکری به حال توزیع و دریافت این کارت‌های ملی هوشمند کنند؛ چرا که برخی ناهماهنگی‌ها در دفاتر پیشخوان دولت دردسرهای بزرگی برای مردم ایجاد کرده است.

محمدی از تهران

نمایشگاه

در خبرها شنیدم که برای ماه مبارک رمضان نمایشگاه دایر نمی‌شود. می‌خواستم به مسئولان بگویم که برپایی این نمایشگاه دست‌کم برای افراد کم‌درآمد واقعا کارخوب و پسندیده‌ای است. سوپر مارکت‌ها و مغازه‌دارها اجناس خود را خیلی گران به فروش می‌رسانند، زیرا مالیات و کرایه مغازه را روی قیمت‌ها می‌کشند. به همین دلیل، از مسئولان تقاضا داریم که از دایر کردن این نمایشگاه‌ها دریغ نکنند.

سعیدی از تهران

 

مهریه

متاسفانه شرايط طوري شده عده‌اي از افراد هنگامي که شرايط عقد در عقدنامه ثبت شد، به دلايل مختلف و البته در بسیاری موارد به‌طور غيرمنطقي، براي دريافت مهريه به دادگاه‌هاي خانواده مراجعه مي‌کنند. از قضات محترم دادگاه‌ها تقاضا داريم به منظور جلوگيري از هر گونه سوءاستفاده نسبت به اين موضوع، به راحتي راي به جدايي ندهند.

اکبری از تهران

 

گرانی برنج

قیمت برنج در استان‌های گیلان و مازندران از کیلویی یازده‌هزار تومان هم گذشت. این در حالی است که برنج در خود این استان‌ها تولید می‌شود. چرا مسئولان جلو این گرانی‌ها را نمی‌گیرند؟ چرا باید برنج ایرانی که کشاورز آن را شاید کیلویی شش هزار تومان هم به کارخانه نفروشد، با این قیمت بالا به دست مصرف‌کننده برسد؟

مهدوی از گیلان

ارسال دیدگاه شما

روزنامه در یک نگاه
ویژه نامه