نفت تهران به‌دنبال کسب نتایج قابل قبول است!

بهزاد غلامپور:

نفت تهران به‌دنبال کسب نتایج قابل قبول است!

آرمان: بالاخره در روزهای گذشته وضعیت باشگاه نفت مشخص شد و با تغییر در مالکیت و البته کادر فنی مسابقات فصل جدید را آغاز می‌کند. بهزاد غلامپور که در این سالها دستیار علی دایی بوده این بار نیز روی نیمکت نفت تهران خواهد نشست تا در لیگ شانزدهم نیز ترک عادت نکرده باشد. وی در خصوص وضعیت تیم نفت صحبت کرد.

آیا آماده سازی نفت تهران برای فصل شانزدهم لیگ پیشرفتی داشته است؟

هر چند کادرفنی جدید نفت دیر به این تیم شده و تمرینات نفتی دیر شروع شد اما تمام تلاش خود را برای موفقیت به کار می‌گیریم. در واقع تمام بازیکنان و اعضای کادرفنی نفت برای حضور تیمی در خور نام و اعتبار نفت درلیگ برتر، مشغول آماده سازی هستند.

وضعیت دروازه بانی نفتی‌ها برای لیگ شانزدهم چگونه است؟

وحید شیخ ویسی و احمد گوهری از تیم فصل گذشته نفت حفظ شده اند که در لیگ شانزدهم به ما کمک می‌کنندد. از طرفی کار انتقال میلاد فراهانی دروازه بان صبا به نفت تا 99 درصد قطعی شده و به احتمال فراوان وی در روزهای آینده به تیم ما اضافه می‌شود.

همکاری امیر عابدزاده با نفت تهران به کجا رسیده؟

امیر از دومین روز حضور ما در نفت با این تیم تمرین می‌کند اما به دلیل این که در لیست بزرگسالان قرار می‌گیرد، قصد جذب وی را نداریم. شنیده ام احمدرضا عابدزاده قصد سفر به اسپانیا را دارد و به احتمال فراوان امیر همراه با پدرش برای عقد قرارداد با یکی از تیم‌های این کشور به اسپانیا سفر می‌کند.

آیا نفت در فصل جدید هم مدعی است؟

نفت در سال‌های اخیر همیشه جزو مدعیان بوده اما به دلیل این که امسال کار خودش را دیر شروع کرده کار سختی برای حضور در جمع تیم‌های بالانشین جدول دارد. به هر حال ما تلاش خود را برای کسب نتایج قابل قبول به کار می‌گیریم.

ارسال دیدگاه شما

روزنامه در یک نگاه
ویژه نامه