الـــو آرمــــان

انتقاد

خدمت آقای تاج ریاست محترم فدراسیون فوتبال عرض می‌کنم زمانی که شما در راس سازمان لیگ بودید، تعداد زیادی از تیم‌ها از جمله تیم باشگاه پیکان به قزوین منتقل شد، صبای تهران به قم منتقل شد، پاس تهران به همدان منتقل شد، فولاد نوین اصفهان به اهواز منتقل شد. حال بر چه اساسی با انتقال باشگاه نفت تهران به بندر انزلی مخالفت کردید؟ این موضع‌گیری‌ها در حافظه مردم انزلی همیشه باقی خواهد ماند.

خلیلی از بندرانزلی

 

احقاق حقوق

از جناب آقای دکتر علی ربیعی درخواست داریم به پرونده‌هایی که در وزارت کار برای رسیدگی به شکایت کارگران از کارفرمایان تشکیل می‌شود، نظارت بیشتری داشته باشند؛ چرا که در بیشتر موارد به نفع کارفرمایان و به ضرر کارگران حکم می‌دهند و این احساس وجود دارد که مراجعه به وزارت کار برای احقاق حقوق کارگری به جایی نمی‌رسد.

اکبرزاده از تهران

 

فرزندآوری

آنقدر مشکلات زندگی زیاد شده است که تک‌فرزندی در جامعه ما رایج شده است. حتی برخی از کسانی که ازدواج می‌کنند، اصلا تمایلی به فرزندآوری ندارند. سرمنشا تمام اینها گرانی، ‌بیکاری و مشکلات زیاد اقتصادی است. از مسئولان درخواست داریم که به این معضل بزرگ جامعه رسیدگی کنند.

محمدزاده از تهران

 

آموزش و پرورش

مدرسه شهدای هویزه نازی‌آباد از لحاظ بهداشت و رنگ دیوارهای مدرسه و میزها در وضعیت اسفناکی قرار دارد. جا دارد مسئولان آموزش و پرورش در تعطیلات تابستانی و فرصت باقیمانده تا بازگشایی مدارس، به مشکلات این مدرسه رسیدگی کنند.

جمعی از اولیای مدرسه شهدای هویزه از تهران

 

نظارت

در سال‌های اخیر مراکز تهیه غذای بسیاری به‌صورت قانونی یا غیرقانونی در خانه‌ها و برخی نهادهای اجتماعی به‌قصد درآمدزایی شکل گرفته است که گاه دیده شده از شرایط بهداشتی چندان مناسبی برخوردار نیستند. از مسئولان وزارت بهداشت درخواست داریم بر اینگونه مراکز نظارت جدی و مستمری داشته باشد.

زمانی از تهران

 

گزارش فوتبال

گزارشگران تلویزیونی فوتبال برای آن که جذابیت بیشتری به گزارش‌های خود بدهند، از کلمات انگلیسی مثل کلن‌شیت و سیو که تا پیش از این رایج نبوده، به کرات استفاده می‌کنند. از مسئولان تلویزیون و فرهنگستان زبان و ادب فارسی درخواست داریم به این مساله توجه داشته باشند و به گزارشگران فوتبال در این باره تذکر بدهند.

مدیری از تهران

 

جوایز تلویزیونی

هدایا و جوایزی که در برخی از برنامه‌های تلویزیونی مثل دورهمی به میهمانان و شرکت‌کنندگان و مخاطبان داده می‌شود، گاه به حدی است که عملا زندگی مصرفی را تبلیغ می‌کند، به‌طوری که انگار هدف از ساخت این برنامه‌ها نه سرگرمی، که پخش این هدایا و جوایز در میان مردم است.

سپهری از اهواز

 

تشکر

برای تعیین وقت ملاقات حضوری با مدیرکل زمین شهری استان تهران به ساختمان شماره دو این اداره در خیابان استاد نجات‌ا...ی رفته بودم. کارمندان این اداره برخورد خوبی با ارباب رجوع داشتند. می‌خواستم از این طریق از همه آنها تشکر کنم.

گوهریان از تهران

 

کودکان کار

طی سال‌های اخیر، حضور کودکان کار و خیابان در چهارراه‌ها و معابر عمومی به‌شدت افزایش یافته است. معلوم نیست برای رسیدگی به این معضل اجتماعی چه نهادی باید پاسخگو باشد و چرا تاکنون آنگونه که باید و شاید در این باره اقدام جدی نشده است.

اکبرلو از تهران

 

جوابیه شرکت بهره‌برداری راه‌آهن شهری تهران و حومه

پیرو درج مطلبی در تاریخ 3 خرداد95 با عنوان«آسانسور» به اطلاع می‌رساند: ضمن عذرخواهی از مسافران ایستگاه شهید مفتح اعلام می‌کنیم که پس از رفع مشکل آسانسور ضلع جنوبی ایستگاه مورد نظر، فعالیت آن از سر گرفته خواهد شد.

مشاور مدیر عامل و مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل

ارسال دیدگاه شما

روزنامه در یک نگاه
ویژه نامه