الـــو آرمــــان

اتوبوسرانی
اتوبوس‌های خط میدان امام خمینی-پایانه شهیدبهشتی گاهی در ایستگاه پادگان ولیعصر توقف نمی‌کنند و همین باعث شده مسافران دقایق بسیاری در این ایستگاه منتظر بمانند. از مسئولان اتوبوسرانی تقاضا داریم به این موضوع رسیدگی کنند.
روشنی از تهران

درخواست
از دولت تدبیر و امید درخواست داریم بر عملکرد بانک‌ها نظارت بیشتری داشته باشد، زیرا به نظر می‌رسد در شرایط موجود که رکود عجیبی دامنگیر کشور شده، بانک‌ها از قدرت مالی زیادی برخوردارند و بعضا به نظر می‌رسد به مسائلی چون بیکاری و گرانی مسکن دامن می‌زنند.
اکبرزاده از تهران

امامزاده
 بعضي از امامزاده ها در تهران از نظر بهداشتي وضعيت بسيار نامطلوبي دارند، مانند امامزاده داوود که چون در فصل تابستان قرار داریم، زائران زیادی به این امامزاده می‌روند، اما متاسفانه سرويس‌هاي بهداشتي اين امامزاده از شرایط چندان مطلوبی برخوردار نیست. از شهرداري تقاضاي رسيدگي به این موضوع را دارم.
یک شهروند از قزوین

دست‌انداز
لاین شمال به جنوب بزرگراه شهید نواب صفوی بعد از تونل توحید دست‌اندازهای زیادی دارد و همین موضوع لطمات زیادی را به خودروهایی که در این لاین تردد می‌کنند، وارد می‌کند. جا دارد مسئولان شهرداری مرمت روکش آسفالت این لاین را در دستور کار قرار دهند تا راننده‌ها نگران استهلاک خودروهای خود نباشند.
اسدی از تهران

حیوانات خانگی در بوستان‌ها
به تازگی بسیار مشاهده شده که افراد در حالی که حیوانات خانگی خود را به همراه دارند، وارد بوستان‌ها می‌شوند. این در حالی است که در ابتدای بوستان‌ها تابلوهایی مبنی بر ممنوعیت ورود سگ نصب شده است. از مسئولان بوستان‌ها تقاضا داریم نظارت بیشتری بر این موضوع داشته باشند.
محمدی از تهران

بهانه‌ای برای افزایش قیمت
بسیاری از اجناس مانند روغن‌نباتی، شیر و پنیر نسبت به ماه‌های گذشته گران‌تر شده‌اند. سال‌های گذشته یک بار اجناس گران ‌می‌شد و مردم به این رویه عادت داشتند، اما در حال حاضر افزایش قیمت هیچ حساب و کتابی ندارد. به راستی این موتور گرانی چه زمانی قراراست خاموش شود؟
شاکر از تهران

بلیت  تئاتر
در حالی که مسئولان فرهنگی مدام بر گسترش فرهنگ تئاتر تاکید می‌کنند و از مردم می‌خواهند که با حضور در سالن‌های تئاتر از هنرمندان این عرصه حمایت کنند، اما متاسفانه بلیت‌های تئاتر به حدی گران است که بیشتر اقشار جامعه عملا نمی‌توانند تئاترهای روز را دنبال کنند. خوب است مسئولان یارانه‌ای مجزا برای تئاتر در نظر بگیرند تا دست‌کم اقشار متوسط دغدغه‌ای مالی برای حضور در سال‌های تئاتر نداشته باشند.
پوراسدی از کرمان

 گرانی مسکن
به دلیل اینکه سودهای بانکی را پایین آورده‌اند اکثر صاحبخانه‌ها قيمت خانه و اجاره آن را زیاد کرده‌اند و مردم را با مشکلات فراواني مواجه کرده‌اند. چرا مسئولان براي کاهش نرخ‌هاي بي‌ضابطه مسکن چاره‌اي اساسي نمي‌انديشند؟ مستاجران کم‌درآمد جامعه بايد تا چه زماني با اين مشکل بزرگ دست‌وپنجه نرم کنند؟ چطور یک کارگر می‌تواند ماهانه یک میلیون تومان یا بیشتر کرایه خانه پرداخت کند؟ جا دارد به فکر قشر ضعیف جامعه هم باشید.
محمدزاده از تهران

راهنمایی و رانندگی
در روزهاي تعطيل، ماموران پليس راهنمايي و رانندگي در بزرگراه‌ها به ندرت ديده مي‌شود و به همين دليل برخی رانندگان به خود اجازه می‌دهند با هر سرعتی که دلشان خواست، در بزرگراه‌ها رانندگی کنند و همین موضوع باعث می‌شود راننده‌های دیگر احساس خطر کنند و گاه موجب بروز تصادفات رانندگی می‌شود. لطفا مسئولان راهنمایی و رانندگی سازوکاری بیاندیشند که در روزهای تعطیل ماموران بیشتری در بزرگراه‌ها و اتوبان‌ها حضور داشته باشند تا تصادفات در این روزها کمتر شود.
سلامت از کرج

جوابیه شرکت بهره‌برداری راه‌آهن شهری تهران و حومه
پیرو درج مطلبی در تاریخ8 شهریور در مورد شلوغی مترو به اطلاع می‌رساند: احتراما شرکت بهره‌برداری راه‌آهن شهری تهرا ن و حومه همواره جهت ارائه خدمات حداکثری و مطلوب به مسافران گرامی اقدام نموده و بهبود مستمر خدمات از اهداف این شرکت می‌باشد. در این راستا برنامه‌های کاهش سرفاصله زمانی حرکت قطارها و افزایش ظرفیت جابه‌جایی مسافر در تمامی خطوط در جلسات مختلف کارشناسی و مدیریتی بررسی شده و با توجه به در نظر گرفتن امکانات موجود و محدودیت‌های عملیاتی و زیربنایی و همچنین ناوگان در اختیار فاصله گذر خطوط مترو تهران و حومه در ساعات مختلف و به ویژه در ساعات شلوغ و بسیار شلوغ تعیین می‌گردد. امید است با افزایش امکانات و بهبود وضعیت ناوگان و در نهایت کاهش محدودیت‌ها، رضایت مسافران گرامی بیش از پیش حاصل گردد.
احسان مقدم
مشاور مدیرعامل و مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل

ارسال دیدگاه شما

روزنامه در یک نگاه
ویژه نامه