کوتاه

ایسنا: بعد از آسیب دیدگی شدید آزمون مهاجم تیم فوتبال روستوف ممکن است او به دیدار لیگ قهرمانان اروپا مقابل بایرن مونیخ نرسد. سردار آزمون مهاجم ایرانی روستوف جمعه شب در جریان دیدار با کریلیا که با پیروزی دو بر یک زرد و آبی پوشان همراه بود از ناحیه آرنج مصدوم شد و با آمبولانس به بیمارستان برده شد تا نگرانی هواداران روستوف قبل از بازی با بایرن مونیخ زیاد شود. در این دیدار سردار آزمون برای تیمش به مدت 25 ‌دقیقه به میدان رفت و یک موقعیت گلزنی خوب را از دست داد و در ادامه با مصدومیت آرنج از زمین بازی خارج شد و به بیمارستان منتقل شد.
فارس: پرویز سیار کارشناس داوری کشورمان در مورد انتقادهای کارلوس کی‌روش و مسئولان فدراسیون فوتبال به انتخاب بنجامین ویلیامز به عنوان داور دیدار تیم ملی فوتبال ایران مقابل ازبکستان گفت: بررسی عملکرد و کیفیت کار یک داور امری فوق العاده فنی و دشوار است. یک داور پس از  سالها تجزیه و تحلیل  داوری توسط افراد بی‌طرف به خاطر فعالیتش درون یک استان یک شهر یا یک کشور برگزیده می‌شود تا قضاوت‌های مهمی را برعهده بگیرد اگر ما بخواهیم حرفی را از داوری بزنیم باید این حرف فنی یا با مدرک باشد. نه اینکه چون دو بار تیممان وقتی فلان داور قاضی میدان بوده شکست خورده است او را علیه تیممان قلمداد کنیم.
تسنیم: حسین خطیبی مربی تیم فوتبال ماشین‌سازی گفت: ما در لیگ برتر دو هدف را دنبال می‌کنیم که ابتدا کسب رتبه خوب و تک‌رقمی در جدول است و هدف دوم انجام بازی‌های خوب و تماشاگرپسند که امیدوارم بتوانیم به این دو هدف برسیم. من باید به نکته دیگری هم اشاره کنم و آن هم در خصوص داوران است. با تمام احترامی که برای داوران و کمیته داوران قائل هستم، اما دوست داریم بازی‌های ما بدون تنش باشد. فکر می‌کنم در این چهار بازی بیشترین ضرر را طبق کارشناسی‌ها ما از مسائل داوری داشتیم که چهار امتیازمان سوخته است. ما دو گل سالم زدیم که اگر این دو گل مردود اعلام نمی‌شد، چهار امتیاز بیشتر داشتیم.

\ رئیس سابق باشگاه بایرن مونیخ از سرمربی ایتالیایی باواریایی‌ها تعریف کرد و همچنین مربی اسبق را مورد حمایت قرارداد.  اولی هوینس در مصاحبه‌ای که با شبکه تلویزیونی اسکای انجام داده از کارلو آنچلوتی به خوبی حرف زد. رئیس سابق مونیخی‌ها که احتمالا بار دیگر ریاست باشگاه را برعهده می‌گیرد، اظهار داشت:کارلو آنچلوتی انسانی خارق‌العاده و مربی بسیار موفق بوده که کاملا مناسب بایرن مونیخ است.از این نکته اطمینان دارم که با او شور و اشتیاق بسیاری خواهیم داشت. وی همچنین از پپ گواردیولا، سرمربی 3 سال گذشته بایرن که اکنون زمام امور منچسترسیتی را برعهده گرفته نیز حمایت کرد. هوینس افزود:آنچه در مقطع کنونی مورد پسندم نیست، مربوط به گروهی از رسانه‌ها می‌شود که در مورد پپ چیزهای منفی می‌گویند و می‌نویسند. واقعا این کارها عادلانه نیست.
 رونالدینیو 36 ساله از چند باشگاه لیگ حرفه‌ای آمریکا پیشنهاد رسمی دریافت کرده و می‌خواهد حداقل یک سال دیگر به فوتبال حرفه‌ای خود ادامه دهد. او در صفحه توئیتر خود نوشته است: من هنوز رونالدینیو هستم! ستاره سابق بارسلونا طبق اعلام رسمی چندین باشگاه آمریکایی قصد خداحافظی نداشته بلکه منتظر دریافت رسمی پیشنهادات است. روزنامه اسپورت کاتالونیا نیز خبر بازی کردن رونالدینیو در آمریکا را برای یک سال دیگر تایید کرده است و البته چند منبع خبری نه چندان معتبر از خداحافظی رونادینیو نوشته‌اند. ادعای این منابع خبری نقل قول یکی از دوستان نزدیک رونالدینیو گائوچو است. رونالدینیو به دوران پس از فوتبال خود هم اشاره داشته و گفته است:  در این دوران در کنار فوتبال خواهم بود و قصد دارم در زمینه موسیقی هم به فعالیت بپردازم این دو چیز از موضوعاتی است که من به آن‌ها بسیار علاقه دارم.

ارسال دیدگاه شما

روزنامه در یک نگاه
ویژه نامه