شـنـید‌ه هـا

امروز؛ دادگاه 7 اصلاح‌طلب

شنیده شد که حميدرضا جلايي پور از برگزاري دادگاه خود و ۶ چهره اصلاح‌طلب ديگر خبرداد. وی گفت: ساعت ۹ صبح در دادگاه انقلاب حضور پيدا مي‌كنيم. گفتني است وكلاي مدافع 4 متهم پيش از اين درباره اتهامات مطرح شده به اين افراد گفته بود كه اتهامات مطرح شده در كيفرخواست اجتماع و تباني، عضويت در گروه غيرقانوني و فعاليت تبليغي عليه نظام بود؛ البته اين اتهامات متوجه تمامي افراد نبوده است. كرماني در اين پرونده وكالت محمدرضا خاتمي، آذر منصوري، جلايي‌پور و كاشفي را بر عهده دارد و علي شكوري‌راد، محسن صفايي فراهاني و محمد نعيمي‌پور از ديگر متهمان هستند.

 

دستگيري 2 ‌كارمند بنياد مسكن قزوين ‌

شنیده شد که دادستان عمومي و انقلاب مركز استان قزوين از دستگيري دو نفر از كارمندان اداره كل بنياد مسكن استان قزوين خبر داد و گفت: دو نفر از كارمندان اين اداره به اتهام اختلاس و تصرف غيرقانوني در اموال دولتي دستگير و با قرار بازداشت موقت روانه زندان شدند. حجت‌الاسلام‌والمسلمين صادقي نياركي اظهار كرد: به‌ عنوان‌ مثال متخلفان با يك پيمانكار قراردادي با مبلغ ۱۰۰ ميليون منعقد كرده، اما به اداره مربوطه مبلغ ۱۰ ميليون اعلام مي‎كردند.

 

دليل كانديدا نشدن عماد افروغ

شنیده شد که يك نماينده پيشين مجلس در رابطه با برخي گمانه زني‌ها مبني بر اينكه او كانديداي احتمالي طيف اصولگرايان در انتخابات رياست‌جمهوري 96 است، گفت: من حتي فرصت فكر كردن به كانديداتوري را هم ندارم و مشغول فعاليت‌هاي علمي هستم. ؛ عماد افروغ در اين باره گفت: روح من هم از مطرح شدن چنين موضوعي خبر ندارد و هيچ صحبتي با من انجام نگرفته است.

 

دليل غيبت 10 ساله يك بازيگر تلويزيون

شنیده شد که برنامه «دورهمي»، شامگاه جمعه ميزبان مرجانه گلچين بازيگر تلويزيون بود. او درباره وقفه‌ ده ساله‌اي كه در كار خود داشته است، گفت: «من در آن سال‎ها ازدواجي كردم كه همسرم موافق بازيگري من نبود و من سعي كردم كه با شرايط جديدم كنار بيايم كه نتوانستم و برايم خيلي سخت بود.»

ارسال دیدگاه شما

روزنامه در یک نگاه
ویژه نامه