در دعوای سرمربیان به برانکو حق می‌دهم

فرشاد پیوس :

در دعوای سرمربیان به برانکو حق می‌دهم

آرمان: پرسپولیس در نیم فصل اول لیگ به قهرمانی رسید ولی این تیم راه سختی در پیش دارد. از طرف دیگر برانکو سرمربی پرسپولیس وارد چالشی جدید با کی‌روش شده است. فرشاد پیوس، پیشکسوت پرسپولیس در این خصوص صحبت کرد.

عملکرد شاگردان برانکو در نیم فصل اول را چگونه ارزیابی می‌کنید؟

پرسپولیس در نیم فصل اول رویایی بود. تیم در نیم فصل اول هم بازی‌های بسیار خوبی ارائه داد و هم خیلی خوب نتیجه گرفت. بازیکنان جدیدی که ابتدای فصل جذب شدند خیلی خوب در تیم جا افتادند و کمک زیادی به تیم کردند. پرسپولیس در نیم فصل اول فوتبال رو به جلو و به روزی را بازی کرد و همه ما پیشکسوتان و هواداران از عملکرد پرسپولیس و برانکو در نیم فصل اول راضی هستیم.

شرایط پرسپولیس در نیم فصل دوم لیگ برتر را چطور پیش بینی می‌کنید؟

در نیم فصل دوم قطعا شرایط برای پرسپولیس متفاوت خواهد بود و کار سختی را پیش رو خواهد داشت. باید تیم در تمام خطوط تقویت شود و بازیکنان جدید جذب شوند. با شروع لیگ قهرمانان و حضور همزمان در دو رقابت سنگین، کار برای پرسپولیس دشوار خواهد شد. حریفان آسیایی پرسپولیس همگی قدر هستند و این فشار زیادی به پرسپولیس وارد خواهد کرد.

در خصوص دعوای رسانه‌ای کی‌روش و برانکو چه نظری دارید؟

در این مساله من حق را به برانکو می‌دهم. اردوی تیم ملی در دوبی به نظر من هیچ بازده خوبی نخواهد داشت و کی‌روش می‌توانست این اردو را برگزار نکند. من به طور کلی نه فقط به برانکو که حق را به تمام مربیان باشگاهی می‌دهم. مربیانی مانند برانکو که بازیکن در تیم ملی دارند حق دارند از زمان برگزاری این اردو ناراحت باشند. وقتی تیم ملی قرار نیست در این اردو بازی دوستانه داشته باشد چرا باید به اردو برود؟ اگر بازیکنان در باشگاه‌های خود می‌مانند نه تنها برای پرسپولیس و سایر تیم‌ها بهتر بود، بلکه برای خود تیم ملی هم خوب بود. به همین دلیل من کاملا به برانکو حق می‌دهم که ناراحت باشد. پرسپولیس خودش مانند یک تیم ملی است و هواداران انتظار زیادی از این تیم دارند و برانکو می‌داند توقع هواداران بالاست. به همین دلیل از این مساله دلخور است و حق هم دارد.

ارسال دیدگاه شما

روزنامه در یک نگاه
ویژه نامه