کـوتـــاه

تسنیم: سایت چمپیونات روسیه به نقل از نماینده شرکت حقوق ورزش این کشور نوشت: فیفا پس از تشکیل جلسه‌ای پیرامون پرونده سردار آزمون و باشگاه روبین کازان روسیه در تاریخ 19 ماه ژانویه میلادی (30 دی ماه) رای نهایی خود را صادر کرد. این مقام حقوقی ورزش روسیه در ادامه به سایت چمپیونات روسیه گفت: هنوز رای نهایی صادره از سوی فیفا تحویل سردار آزمون و وکلای دو باشگاه روستوف و روبین‌کازان داده نشده است. باشگاه روبین‌کازان و سردار آزمون در موضوع انتقال این ملی‌پوش ایرانی به تیم روستوف دچار اختلاف شدند و پیش از این فیفا با لغو رای فدراسیون فوتبال روسیه دستور به ادامه بازی آزمون در تیم روستوف تا زمان بررسی نهایی این پرونده داده بود.

ایسنا: مجتبی حسینی سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان پس از پیروزی تیمش برابر فولاد خوزستان درباره این دیدار بیان کرد: در نیمه اول که توانستیم به گل برسیم ۲-۳ موقعیت گل دیگر داشتیم که متاسفانه تبدیل به گل نشد. فولاد هم نیز از سمت راست خودشان قصد خلق موقعیت داشت که زود متوجه شدیم و آنجا را بستیم. توانستیم بازی را کنترل کنیم و به پیروزی برسیم. وی ادامه داد: فولاد همیشه تیم خوبی بوده اما در برابر ما شکست خورد. خوشحالم که پس از دو سال توانستیم این تیم را شکست دهیم.

فارس: بختیار رحمانی هافبک تیم فولاد خوزستان بعد از شکست فولاد مقابل سپاهان، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در ابتدا باید از هواداران محترم فولاد خوزستان عذرخواهی کنم و فکر می‌کنم امروز دیگر نهایت فوتبال را شاهد بودیم. هر کاری از دست‌مان برمی‌آمد انجام دادیم ولی متاسفانه باختیم. وی افزود: با تمام احترامی که برای ذوب‌آهن قائلم 45 دقیقه نیمه دوم آنها در هجده قدم خودشان بودند هرچند به این چیزها امتیاز نمی‌دهند و انشاءا... که بتوانیم در بازی آینده جبران کنیم. هافبک تیم فولاد خوزستان درخصوص عملکرد فغانی گفت: فغانی بهترین داور ایران است.


یکشنبه شب گذشته لیگ انگلیس دچار شوک بزرگی شد. زمانی که «گری کیهیل» و «رایان میسون» با سر به هم برخورد کردند. بازیکن هال‌سیتی به شدت آسیب دید که بسیاری خطر مرگ را برای او نزدیک می‌دیدند. پس از حدود 8 دقیقه، کادر پزشکی این تیم با احتیاط کامل، وی را به بیمارستان منتقل کردند. دیروز پس از عمل جراحی، جوان 25 ساله خوشبختانه به هوش آمد و سخن گفت. باشگاه هال‌سیتی در طی بیانیه‌ای از حال خوب او سخن گفت ولی هنوز معلوم نیست که او چه زمانی به میادین بازمی‌گردد. گری کیهیل پس از مداوا در کنار زمین به مسابقه بازگشت طی اخبار منتشر شده جان تری و گری کیهیل به ملاقات او رفته و حال وی را جویا شدند. مربی چلسی نیز در کنفرانس پس از بازی اظهار کرد: تمام تیم چلسی بهترین آرزوها را برای میسون دارد و امیدوار است که زودتر به میادین بازگردد.

رسانه‌های اروپایی از ارائه پیشنهاد چینی‌ها به دنی آلوز خبر داده و مدعی شده‌اند که سه باشگاه مختلف در سوپرلیگ این کشور خواهان جذب دفاع راست برزیلی تیم فوتبال یوونتوس هستند. یکی از این رسانه‌ها، نشریه فرانس فوتبال است که ادعا کرده، سه باشگاه هبئی فورچون، شانگهای اس‌آی‌پی‌جی و تیانجین کوانجیان تحت هدایت فابیو کاناوار مدافع پیشین بارسلونا را می‌خواهند. آلوز 33 ساله که بعد از شکستگی استخوان نازک‌ نی پایش در ماه نوامبر، به تازگی به ترکیب بانوی پیر برگشته است، تا ماه ژوئن سال 2018 با بیانکونری قرارداد دارد. در حالی که گفته می‌شود شانگهای اس‌آی‌پی‌جی تحت هدایت آندره ویلاس‌بواس، پیشنهاد حقوق سالانه 10 میلیون یورو را به آلوز داده است، این بازیکن برزیلی ممکن است به جدیدترین ستاره شاغل در اروپا تبدیل شود که پول چینی‌ها وسوسه‌اش می‌کند.

ارسال دیدگاه شما

روزنامه در یک نگاه
ویژه نامه