شـنـید‌ه هـا

لغو ۵ پرواز فرودگاه شهید هاشمی‌نژاد مشهد

شنیده شد که پنج پرواز ورودی و خروجی فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد، یکشنبه شب به علت کاهش دید پروازی و مه غلیظ بر فراز این شهر لغو شد. مدیر روابط عمومی فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد افزود: پرواز اصفهان - مشهد به شماره 6204 متعلق به شرکت هواپیمایی تابان که قرار بود ساعت 22:15 دقیقه در فرودگاه شهید هاشمی نژاد به زمین بنشیند به دلیل کاهش دید، ناچار به بازگشت به اصفهان شد. حسن جعفری گفت: همچنین چهار پرواز ورودی و خروجی از سوی دیگر شرکت های هواپیمایی لغو شد که 2 پرواز ورودی و دو مورد دیگر خروجی از مشهد بود. وی عنوان کرد: پرواز شرکت هواپیمایی قشم ایر به شماره 1206 که دیشب باید وارد مشهد می شد از سوی این شرکت باطل اعلام شد و به تبع آن همین پرواز به شماره 1203 که قرار بود مسافران را از مشهد به تهران منتقل کند در ساعت 21:50 لغو شد.

 

درخواست منصوریان از بهروان

شنیده شد که سرمربی تیم فوتبال استقلال از مشاور سازمان لیگ درخواست کرد تاریخ دربی برگشت را 28 بهمن ماه تعیین کنید. علیرضا منصوریان سرمربی استقلال در فرودگاه به غلامرضا بهروان گفت: از شما می‌خواهم که دربی برگشت پایتخت را در روز 28 بهمن ماه برگزار کنید. ما به غیر از این تاریخ نمی‌توانیم با پرسپولیس بازی کنیم زیرا شرایط دو تیم قبل از دربی یکسان نیست. بهروان هم در پاسخ به سرمربی استقلال گفته است در حال حاضر امکان تغییر زمان دربی وجود ندارد و با توجه به تقویم مسابقات باید همان 24 بهمن ماه دو تیم با هم بازی کنند.

 

دستور قضائی تغییر کاربری اراضی شاندیز

شنیده شد که رئیس کارگروه ویژه پیگیری مسائل شرکت پدیده شاندیز از صدور قرار موقوفی تعقیب برای پرونده تغییر کاربری اراضی پروژه شهر شاندیز خبر داد. بابک دین‌پرست رئیس کارگروه ویژه پیگیری مسائل شرکت پدیده شاندیز، از صدور قرار موقوفی تعقیب برای پرونده تغییر کاربری اراضی پروژه شهر شاندیز خبر داد. وی ضمن اعلام این خبر افزود: دادستان محترم عمومی و انقلاب مشهد، با صدور قرار موقوفی تعقیب، پرونده را مختومه اعلام کرده است. دین پرست خاطر نشان کرد: موضوع پرداخت حقوق و عوارض دولتی طبق مقررات به قوت خود باقی خواهد بود.

ارسال دیدگاه شما

روزنامه در یک نگاه
ویژه نامه