رد صلاحيت 3 کانديداي رياست فوتبال

واعظ‌آشتياني: به کميته استيناف شکايت مي‌کنم3 کانديداي رياست فدراسيون فوتبال به طور رسمي از سوي کميته بدوي رد صلاحيت شدند. با وجود حواشي فراوان درباره تاييد يا رد صلاحيت اميررضا واعظ آشتياني، عليرضا اسدي و محمد آخوندي براي حضور در انتخابات فدراسيون فوتبال، کميته بدوي نظر نهايي خود را با ابلاغ نامه رسمي اعلام کرد.
کميته بدوي انتخابات فدراسيون فوتبال در نامه اي رسمي به رد صلاحيت شدگان انتخابات فدراسيون فوتبال اين مساله را به آنها اعلام کرد. در متن نامه دليل رد صلاحيت شدگان نيز درج شده است.
بر اين اساس واعظ آشتياني، اسدي و آخوندي نيز به علت نداشتن فرم پيشنهادي لازم اعضاي مجمع و معرفي نکردن نواب رييس رد صلاحيت شده‌اند.
البته اين افراد به تصميم اتخاذ شده معترض هستند و اعتقاد دارند در اساسنامه فدراسيون الزامي براي داشتن 5 امضا از اعضاي مجمع براي حضور در انتخابات وجود دارد. بدون شک شاهد شکايت رد صلاحيت شده‌ها به کميته استيناف خواهيم بود و بايد ديد چه اتفاقات جديدي در اين باره رخ مي‌دهد.
يکي از اين افراد اميررضا واعظ آشتياني مديرعامل سابق استقلال و معاون پيشين وزارت ورزش و جوانان است. واعظ آشتياني در واکنش به رد صلاحيت خود از سوي کميته بدوي گفت: «نامه رد صلاحيت را به همه داده‌اند. آقايان خودشان اجتهاد کردند و سايت را بستند، خودشان هم کار خود را توجيه مي‌کنند!» او ادامه داد: «سايت را ساعت 4 بعد از ظهر بستند و بعد مي‌گويند وقتي ثبت‌نام ما 5:30 تمام شده بايد 5 نفر از اعضاي مجمع امضا کرده باشند. وقتي سايت را بسته‌اند، چطور بايد امضا کنند؟ چطور آن 5 نفر تاييديه بدهند؟ ما بحث‌هاي خودمان را انجام داديم و صحبت‌هايمان را کرديم. الان هم به استيناف شکايت مي‌کنيم تا ببينيم چه پيش مي آيد.»
واعظ آشتياني با اشاره به حواشي پيش آمده در برنامه فوتبال برتر افزود: «آن آقا در برنامه از کميته بدوي سفسطه مي‌کرد، پاسخ نمي‌داد. براي همين من مثال دو دوتا، هرچه شما بگويي را برايش زدم. آن برنامه جاي برنامه دادن کانديداها نبود و صحبت‌هاي اوليه را انجام داديم. به هر حال بايد ببينيم چه مي‌شود.»

 

ارسال دیدگاه شما

روزنامه در یک نگاه
ویژه نامه