اخبار

فراخوان پرستاران اخراجي

پرستاران تعديل شده يا در حال تعديل، شامل نيروهاي طرحي بدون سهميه و نيروهاي تمديدي تعديل شده به سامانه سازمان نظام پرستاري مراجعه و ثبتنام نمايند. پايگاه اطلاع رساني نظام پرستاري، آمده است: با عنايت و پيگيريهاي سازمان نظام پرستاري در خصوص پرستاران و مدافعين سلامت تمديد طرح شده در دوران کرونا که اکنون تعديل شده يا در شرف تعديل (تا دو ماه آينده) هستند، به اطلاع ميرساند به سامانه سازمان نظام پرستاري به آدرس http://job.digipair.ir مراجعه و ثبتنامکنند.

مسدود شدن جادههاي تهران

رئيس پليس راه لواسانات و رودبارقصران اعلام کرد: با اعمال محدوديت ورود گردشگران به 2 بخش مذکور، از عصر روز پنج شنبه تاکنون بيش از 10 هزار خودرو از گردنه قوچک به سمت تهران بازگشت داده شد. سرگرد ارسلان کاظمي  تاکيد کرد: ضروريست شهروندان پايتختنشين به منظور جلوگيري از ايجاد بار ترافيکي، اتلاف وقت و همچنين باز ماندن مسير براي کمکرسانيهاي احتمالي تا اطلاع ثانوي از سفر به منطقه مذکور جداً خودداري کنند.

اين محدوديتها فقط براي گردشگران اعمال شده و ساکنان با شناسايي پلاک خودرو يا کارت ملي اجازه ورود خواهند داشت.

خبر خوب براي سربازان

 رئيس سازمان وظيفه عمومي فراجا اعلام کرد: کليه مشمولان غيرغايب در ماه هاي محرم و صفر به ويژه در ايام اربعين حسيني مي توانند بدون نياز به پرداخت وثيقه براي زيارت عتبات عاليات اقدام کنند. سردار تقي مهري اظهار کرد: کليه مشمولان غيرغايب که قصد زيارت در ماه هاي ياد شده را دارند مي بايست در محدوده زماني هشتم مرداد ماه تا پنجم مهرماه از طريق سامانه sakha.epolice.ir نسبت به ثبت درخواست خروج از کشور اقدام کنند.

ارسال دیدگاه شما

روزنامه در یک نگاه
ویژه نامه