آينده مبهم «خندوانه» از نگاه رامبد جوان


رامبد جوان همزمان با پخش آخرين قسمت از فصل هشتم «خندوانه» متني را منتشر کرد و با بيان اينکه نمي‌داند در آينده چه خواهد شد، در عين حال نسبت به ساخت ادامه اين برنامه ابراز اميدواري کرده است.
پيش از اين، اظهاراتي از سوي محمد بحراني ـ صداپيشه جناب خان ـ هم مبني بر اينکه «... شايد بعد از اين «خندوانه» براي هميشه به تاريخ بپيوندد. معلوم نيست که ديگر «خندوانه» ساخته شود و معلوم نيست اگر ساخته شود من در «خندوانه» باشم ...» اين شائبه را براي برخي ايجاد کرده بود که شايد تلويزيون تصميم به پايان توليد و پخش اين برنامه با اجراي رامبد جوان گرفته باشد.
اين در حالي است که مدير شبکه نسيم در گفت وگويي با ايسنا تاکيد کرده است: تلويزيون براي خداحافظي با برنامه «خندوانه» تصميمي ندارد. حال بايد ديد اظهارات اخير رامبد جوان درباره آينده مبهم «خندوانه»، صرفا يک بازارگرمي براي سنجش ميزان علاقه تلويزيون و مخاطبانش به ادامه اين برنامه است يا حاشيه هاي فصل اخير، سازندگان را به تعمق بيشتر براي ادامه ساخت آن سوق داده است. رامبد جوان همزمان با پخش آخرين قسمت از فصل هشتم «خندوانه» که پنجشنبه شب گذشته  روي آنتن رفت، در بخشي از مطلبي که در صفحه شخصي‌اش نوشته آورده است:
«سلام، فصل هشتم خندوانه امشب با پخش نهصد و بيست و دومين قسمت از اين برنامه به پايان مي رسد. در فصل هشتم هم مطابق تمام فصول گذشته در روزگار سخت و در لحظه هاي تلخ تمام تلاشمان اين بود که سهم شادي شما را بيشتر کنيم.» او در بخش ديگري از اين مطلب با طرح اين پرسش که در اين مسير چقدر موفق بوده‌ايم را نمي‌دانيم، در ادامه خطاب به مخاطبان آورده است: «اينکه چقدر بعضي از لحظات مجبور شديم و چقدر بعضي از دقايق خواسته‌هايمان عملي نشد و… را شما نمي‌دانيد!» رامبد جوان در بخش پاياني يادداشت خود با طرح پرسشي ديگر مبني بر اينکه آينده چه خواهد شد؟ پاسخ داده است: «نمي‌دانيم! چاره‌اي جز اميد نداريم و اميدواريم و مشتاق ديدار شما خواهيم بود.»

 

ارسال دیدگاه شما

روزنامه در یک نگاه
ویژه نامه