محمد محبي و استقلال؟ منتفي شده ندانيد


با وجود حضور محمد محبي در ترکيب ثابت سانتاکلارا در بازي هاي دوستانه و عملکرد خوب اين بازيکن باشگاه استقلال هنوز از جذب اين بازيکن نا اميد نشده است و در حال ادامه دادن مذاکرات است. باشگاه استقلال از شروع نقل و انتقالات براي جذب محمد محبي با اين بازيکن وارد مذاکره شد و توامان مذاکرات خود را با باشگاه سانتاکلارا هم آغاز کرد.
محمد محبي براي برتن کردن پيراهن آبي تصميم گيري را به باشگاه سانتاکلارا محول کرد. پيش بيني مي شد با توجه به حجم مذاکرات صورت گرفته از سوي باشگاه استقلال با باشگاه پرتغالي اين بازيکن بعد از سفر به پرتغال رضايتنامه خود را دريافت و بعد از انجام کارهاي اداري به تهران بر گردد اما آنچه که در روزهاي اخير مشاهده شد حضور او در تمرينات و بازي هاي دوستانه سانتاکلارا بود و  اين بدين معني بود که ماريو سيلوا مي خواهد اين بازيکن را حفظ کند.
جالب اينکه اين مربي در بازي دوستانه با ريوآوه که با نتيجه دو بر صفر به سود سانتاکلارا خاتمه يافت از محمد محبي در پست مهاجم نوک استفاده کرد و محمد محبي زننده يکي از گل هاي تيمش بود.  ساپينتو البته مي خواهد از محمد محبي در پست وينگر استفاده کند. يعني پست تخصصي اين بازيکن.

 

ارسال دیدگاه شما

روزنامه در یک نگاه
ویژه نامه