گزارش مرکاتو از مذاکرات ميلان با طارمي

مرکاتو رسانه ايتاليايي کالچو مرکاتو مدعي شد که ميلان يک بار ديگر قصد دارد تا شانس خود را براي جذب مهدي طارمي آزمايش کند.

بحث علاقه مدافع عنوان قهرماني سري آ به مهاجم ايراني پورتو، خبر تازه اي نيست و در ماه هاي گذشته بارها و بارها نام مهدي طارمي به عنوان يکي از اهداف نقل و انتقالاتي ميلان بر سر زبان ها افتاده و پس از اينکه در روزهاي گذشته رسانه هاي پرتغالي اين موضوع را مجددا بازتاب دادند، حالا يک رسانه معتبر ايتاليايي نيز از علاقه روسونري به طارمي خبر داده است.

مهاجم ايراني که چند روز پيش با حضور در يک مصاحبه تصويري از علاقه اش به حضور در ليگ برتر انگليس سخن گفته بود، صحبت هايش در پرتغال بازتاب زيادي داشت و بسياري مدعي شدند او خواستار جدايي از پورتو است هر چند خود طارمي با انتشار بيانيه اي به زبان پرتغالي، از ادامه حضورش در تيم اژدها سخن گفت. حالا و ساعاتي پس از نخستين قهرماني پورتو و طارمي در فصل جديد، او دوباره به ميلان لينک شده است.

وب سايت کالچو مرکاتو در خبري و با تيتر«ميلان دوباره به دنبال طارمي» نوشت: مهدي طارمي يکي از بهترين مهاجمان جهان است. ميلان به ايراني که قراردادش با پورتو در ژوئن 2024 به پايان مي رسد بسيار احترام ميگذارد.

با امضاي قرارداد با اوريگي و بدون در نظر گرفتن تمديد قرارداد زلاتان ابراهيموويچ که از ژانويه 2023 به بعد در دسترس است، ميلان احتمالا گزينه هاي در نظر گرفته شده براي نقش مهاجم مرکزي را تکميل کرده است. البته بايد گفت بازيکن بلژيکي که از ليورپول آمده، مي تواند به عنوان وينگر هم استفاده شود.

به گفته برخي منابع،  پائولو مالديني و فردريک ماسارا مديرفني و مدير ورزشي ميلان همچنان به فکر خريد يک مهاجم ديگر هستند.

به طور خاص، گزينه آنها مهدي طارمي بازيکن 30 ساله ايراني است که از تابستان 2020 در پورتو حضور دارد.

کسي که يوونتوس را در ليگ قهرمانان اروپا 2020 - 2021 تنبيه کرد و سال گذشته نيز اين اتفاق براي لاتزيو در ليگ اروپا تکرار شد.

بدون شک اين مسئله (مذاکره با طارمي) با رضايت خود مالديني و ماسارا است، همانطور که تيم تحريريه کالچومرکاتو در 1آوريل (خبر علاقه ميلان به طارمي) را براي شما فاش کرد، اما اين علاقه هرگز به مذاکره منتج نشد.

در بخش پاياني گزارش کالچو مرکاتو نيز آمده است: درخواستهاي پورتو (براي فروش طارمي) 20 تا 25 ميليون يورو است و مطمئناً (اين رقم مورد نظر تيم پرتغالي) در حال حاضر سرعت باشگاه روسونري را (براي مذاکره و جذب طارمي) کند ميکند.

ارسال دیدگاه شما

روزنامه در یک نگاه
ویژه نامه