درگذشت ملکه انگلیس کار نوراللهی را عقب انداختاحمد نوراللهی برای صدور ویزای خود باید روز سه‌شنبه به سفارت اتریش در امارات مراجعه کند.
هافبک ایرانی تیم شباب الاهلی با وجود دعوت به تیم ملی فوتبال با نظر کارلوس کی‌روش اما در یک مخمصه بزرگ قرار گرفته و آنهم به صادر نشدن ویزا برمی‌گردد.
سهل‌انگاری های صورت گرفته باعث شده تا نوراللهی نتواند هنوز ویزای شینگن دریافت کند و به اتریش برود. او همچنان در امارات بسر می‌برد و البته درگیر تعطیلی های سفارت هم شده است.
شنبه و یکشنبه همیشه سفارت های اروپایی تعطیل هستند. از این رو دوشنبه هفته جاری نیز در اروپا به دلیل فوت ملکه انگلیس عزای عمومی و تعطیل اعلام شده است. به همین خاطر صدور ویزای نوراللهی بازهم به تاخیر خورده است.
هافبک تیم ملی با شرایط موجود باید روز سه‌شنبه به سفارت اتریش در امارات مراجعه کند تا شاید با پیگیری کار خود بتواند ویزا را دریافت کرده و راهی اتریش شود.
باید دید نوراللهی که اردوی قبلی تیم ملی را نیز به دلیل آسیب دیدگی از دست داد در نهایت می‌تواند در اردوی اتریش و دو بازی با اروگوئه و سنگال حضور یابد یا اینکه اتفاق تلخ دیگری برای او رخ خواهد داد.

 

ارسال دیدگاه شما

روزنامه در یک نگاه
ویژه نامه