در ۶ ماهه نخست امسال انجام شد؛

جذب 88 مشترک و نصب ۵۷ انشعاب جدید در شهرستان بدره

ایلام – هدی منصوری،خبرنگارآرمان امروز- مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام گفت: در ۶ ماهه نخست امسال بیش از واگذاری اشتراک و انشعاب شامل جذب ۸۸ مشترک و نصب ۵۷ انشعاب علمک جدید در مناطق مختلف شهری و روستایی شهرستان بدره انجام شده است.
محمود کشاورز با بیان اینکه شهرستان بدره یکی از شهرستانهای سبز استان است که تمامی مناطق شهری و روستایی آن گازدار می‌باشد، افزود: این خدمات ارائه شده مربوط به ساخت و ساز‌های جدید در شهرستان بوده است.
وی با اشاره به اینکه در این شهرستان ۲۳۴ کیلومتر خطوط تغذیه و شبکه اجرا شده‌است، اظهار داشت: از ابتدای گازرسانی به شهرستان بدره، یکهزارو ۱۳۰ اشتراک رایگان به خانواده‌های تحت پوشش نهادهای حمایتی واگذار شده است.
کشاورز با اشاره به اینکه هم‌اکنون ۱۰۰ درصد جمعیت شهری و روستایی بدره از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند، تصریح کرد: شهرستان بدره دارای ۲ شهر و ۲۵ روستا می‌باشد که در شش‌ماهه اول سال جاری ۱۰۰۰ متر شبکه توزیع گاز برای مشترکین جدید این شهرستان اجرا شده است.
مدیرعامل شرکت گاز استان با اشاره به اینکه بیش از ۴ هزارو ۳۰۹ خانوار در اقصی نقاط بدره از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند، گفت: تاکنون ۱۰ ایستگاه عملیاتی مختلف گاز در مناطق شهری و روستایی این شهرستان نصب و راه‌اندازی شده است.
کشاورز با بیان اینکه بیش از ۶ هزارو ۱۲ مشترک در مناطق شهری و روستایی این شهرستان وجود دارد، افزود: نصب ۴ هزارو ۱۳۳ انشعاب علمک، اجرای ۲۳۴ کیلومتر خطوط تغذیه و شبکه توزیع گاز از دیگر خدمات شرکت گاز استان به مردمان شریف شهرستان بدره بوده است.

 

ارسال دیدگاه شما

روزنامه در یک نگاه
ویژه نامه