الو آرمان

کارکنان متعهد فروشگاه اتکا شهدای انقلاب

اینجانب از مشتریان دائمی فروشگاه اتکا شهدای انقلاب اسلامی واقع در تهران، خیابان پیروزی، خیابان شهید اسپندی هستم.  از برخورد خوب و مشتری مداری آقای توحید عیسی پور مدیریت محترم غرفه قصابی و بقیه همکاران ایشان و همچنین کارکنان جزیره دشت مغان؛ (فروشگاه اتکا شهدای انقلاب اسلامی) که با محصولات با کیفیت و با برخوری متواضعانه و مودبانه در خدمت مشتریان هستند، قدردانی می کنم.

حسین صناعتی از  تهران

 

قدردانی از کلانتری ۱۰۷ فلسطین

اینجانب از کاسبان میدان هفتم تیر  و از مراجعه کنندگان کلانتری ۱۰۷ فلسطین تهران هستم، خواهشمندم مراتب قدردانی ام را از نحوه برخورد خوب و حُسن نیت جناب سرگرد بهاروند چاپ کنید و از مسئولان گرامی فراجا تقاضای تشویق نامبرده را دارم.

 آرش علیزاده - تهران

 

لایروبی و آسفالت در منطقه۱۴

عوامل شهرداری ناحیه یک منطقه چهارده تهران نسبت به لایروبی مستمر نهرها و اسقرار نیرو خدمات شهری در نقاط حساس و آب گیر به جهت بارش نزولات آسمانی و آسفالت خیابان آریایی پور انجام شد. ساکنان از علی زیاری شهردار ناحیه سپاسگزاری کردند.

علی - خبرنگار اجتماعی

 

امکانات شهرک فرزان

شهرک فرزان واقع در شهر قدس امکانات رفاهی، آموزشی و اجتماعی کمی دارد. قطع آب، خاکی بودن خیابانها، کمبود مدرسه و مراکز خرید میوه و ترهبار از جمله این موارد است.

اکبری - شهرقدس

 

پردیس اتوبوس ندارد

فاز ۱۱ پردیس با جمعیتی بیش از ۳۵ هزار نفر فاقد پایانه اتوبوسرانی است. در حالی که بیشتر اهالی این منطقه از اقشار ضعیف جامعه هستند و برای تردد به تهران با مشکلات فراوانی مواجهند.

سلیمی

ارسال دیدگاه شما

روزنامه در یک نگاه
ویژه نامه