جزئیات جلسه غیرعلنی مجلس با قوه قضائیه

نمايندگان مجلس در جلسه غير علني با مسئولان قوه قضاييه خواستار برخورد جدي با افراد سرشناسي شدند که در ماههاي اخير در سناريوي دشمن بازي کرده و در آتش فتنه دميدند.

يک نماينده مجلس درباره جزييات اين جلسه گفت: در اين جلسه علاوه بر حجت الاسلام اژهاي رييس قوه قضاييه، رحيمي وزير دادگستري و منتظري دادستان کل کشور نيز حضور دارند.

وي ادامه داد: در جلسه مشترک قبلي مجلس و قوه قضائيه تفاهم نامه اي منعقد شده بود که کارگروه هايي براي بررسي برخي موضوعات تشکيل شود اين کارگروه ها گزارشي از اقدامات خود ارائه دادند.

اين نماينده مجلس که نميخواست نامش فاش نشود، اظهار داشت: علاوه بر اين در مورد اغتشاشات اخير در جلسه مباحثي مطرح شده است، نمايندگان خواستار برخورد جدي با افراد سرشناسي شدند که در ماههاي اخير در سناريوي دشمن بازي کرده و در آتش فتنه دميدند.

همچنين محمود عباس زاده مشکيني در گفتگو با ايرنا در خصوص جزييات اين جلسه با اشاره به سخنراني حجت الاسلام اژهاي رييس قوه قضاييه در جلسه غير علني گفت: مواضع مردمي، واقع بينانه و عالمانه رييس قوه قضاييه در اين شرايط بسيار مغتنم است.

از سوي ديگر سيد نظام موسوي سخنگوي هيات رئيسه مجلس شوراي اسلامي در حاشيه جلسه علني امروز با اشاره به جلسه مشترک امروز قواي مقننه و قضائيه گفت: در اين جلسه رئيس قوه قضاييه تاکيد کرد که قوه قضائيه به صورت جدي به همه ابعاد حوادث و اغتشاشات اخير ورود کرده و ملاک برايش قانون است.

ارسال دیدگاه شما

روزنامه در یک نگاه
ویژه نامه