ویـژه

click here click why women cheat on their husband
read married cheaters women who like to cheat

شکنجه مرگبار سارق با جریان برق

سارق سابقه دار که برای شکنجه دوست خود او را با جریان برق به قتل رسانده بود پس از دستگیری جزئیات جنایت خود را فاش کرد. ساعت
8 و 30 دقیقه، 21 خرداد امسال مرگ مشکوک مردی از سوی ماموران حراست بیمارستان فیاض بخش به کلانتری 151 یافت آباد اطلاع داده شد.در ادامه تیمی از ماموران برای بررسی موضوع در محل حاضر شده و دریافتند مرد 31 ساله به نام امیر بر اثر برق گرفتگی جان باخته است. سه مرد جوان به نام‌های ابوذر، حسین و جعفر که امیر را به بیمارستان منتقل کرده بودند برای تحقیقات به کلانتری منتقل شده که در بازجویی‌های اولیه مدعی شدند امیر هنگام سرقت کابل برق در خیابان هلال احمر دچار برق گرفتگی شده و جان باخته است. به‌دلیل اینکه فوت او مشکوک بود رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران قرار گرفت و ماموران کلانتری در بررسی‌های خود دریافتند زمان حادثه یکی از دوستان امیر به نام مراد که از سارقان سابقه دار است در محل حادثه حضور داشته است.28 خرداد مراد در بزرگراه آزادگان دستگیر و به حضور خود در محل حادثه اذعان کرد.با توجه به حساسیت ماجرا رئیس کلانتری به تحقیق از چهار متهم پرداخت که سرانجام یکی از آنها لب به اعتراف گشود و با تشریح جزئیات قتل امیر گفت: روز حادثه در حال مصرف مواد‌مخدر بودیم که مراد مدعی شد امیر لپ تاپ و گوشی تلفن همراه او را سرقت کرده است به همین خاطر برای اینکه محل لوازم سرقت شده را لو بدهد مراد دست و پای او را بست و یک سیم برق به گردنش وصل کرد. امیر التماس می‌کرد که او را رها کنیم اما مراد کابل را به برق وصل کرد و باعث مرگ او شد. در ادامه او را به بیمارستان منتقل کرده و در طول راه نقشه سرقت کابل برق و مرگ امیر در جریان آن را طراحی کردیم.سرهنگ عطاء ا... سینکایی رئیس کلانتری 151 یافت آباد با تایید این خبر به مهر گفت: متهمان پس از اعتراف به جرم خود با قرار قانونی در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفتند.

موج جدید مسمومیت در مدارس افغانستان

افغانستان - به دنبال موج جدید مسمومیت در مدارس افغانستان، دستکم 60 دانش‌آموز یک مدرسه در شرق این کشور روانه بیمارستان شدند. در این حادثه که در مدرسه دخترانه سمین اکبری واقع در استان پکتیا در غرب افغانستان رخ داد، 60 دانشجوی دختر روانه بیمارستان شدند. روح ا... سمون، سخنگوی دولت محلی، گفت: در این حادثه 60 نفر دچار مسمومیت شدند که 20 تن از آنان پس از دریافت نخستین کمک‌های درمانی بهبود یافتند. وی افزود: این دختران به علت نوشیدن آب از محلی در نزدیکی مدرسه که بوی گاز در آنجا به مشام می‌رسید، دچار مسمومیت شدند. به گزارش پایگاه اینترنتی گلوبال پست، فرمانده پلیس استان پکتیا احتمال مسموم بودن آب را رد کرده و اسپری کردن ماده‌ای در کلاس توسط یکی از دانش‌آموزان را دلیل این حادثه عنوان می‌کند. در ماه می‌گذشته نیز در حادثه‌ای مشابه 80 دانش‌آموز دختر در مدرسه‌ای واقع در استان فاریاب دچار مسمومیت شدند. بسیاری از تحلیلگران این حوادث را با گروه طالبان مرتبط می‌دانند اما سخنگوی این گروه دست داشتن در این حوادث را تکذیب می‌کند.

جیب‌بر بی‌آرتی به دام افتاد

سرهنگ معاني از دستگيري يك جيب بر در ايستگاه بي‌آرتي ‌امام حسين خبر داد و افزود: اين متهم با استفاده از ازدحام جمعيت اقدام به جيب بري و کيف قاپي می‌کردند. رئيس کلانتري 106 نامجو، از دستگيري يك جيب بر درايستگاه بی‌آرتي در ميدان امام حسين خبر داد. به گفته وي عصر روز چهارشنبه پنجم تير ماه سال‌جاري ماموران گشت انتظامي اين يگان هنگام گشتزني در محدوده فوق بودند كه متوجه درگيري ميان مسافران در ايستگاه بی‌آرتي شدند كه بلافاصله براي بررسي موضوع وارد عمل شده و به آنها نزديك شدند. اين مقام انتظامي افزود: با نزديك شدن ماموران به آنها يكي از طرفين دعوا قصد فرار داشت كه با سرعت عمل به موقع ماموران موفق نشد در همين هنگام طرف ديگر دعوا كه خود را بعداً حسن معرفي كرد،سراسيمه به ماموران مراجعه كرد. كلانتر 106 نامجو بيان كرد: شاكي به ماموران گفت لحظاتي پيش در ايستگاه بی‌آرتي منتظر اتوبوس بودم كه متوجه شدم در ازدحام و شلوغي متهم كيف پولم را سرقت كرد و به محض اينكه متوجه موضوع شدم وي قصد فرار داشت كه با او درگير شدم. سرهنگ معاني در پايان تصريح كرد: در بازجويي‌های ابتدايي انجام شده از متهم كه هدايت نام داشت وي به جرم خود اعتراف و در بازرسي از وسايل او تعدادي تلفن همراه، کيف پول شاكي کشف و ضبط شد، در بررسي‌های تکميلي از اين متهم مشخص شد که نامبرده داراي سابقه کيفري نيز می‌باشد و تا کنون به اتهام سرقت چندين مرتبه بازداشت شده اما هر بار پس از رهايي از زندان به سراغ کارهاي مجرمانه خود رفته است. گفتني است ماموران متهم را به همراه شاكي براي تكميل پرونده و تحقيقات بيشتر درخصوص جرايم احتمالي ديگر به كلانتري انتقال دادند.

 

سارقان معتاد بازداشت شدند

سرگرد نورآبادي، از دستگيري اعضاي يک باند سرقت در محدوده شرق تهران خبر داد و گفت: اين سارقان در پاتوق خود مشغول مصرف مواد‌مخدر بودند که با حضور پليس غافلگير و بازداشت شدند.رئیس کلانتري 120 سيدخندان، ضمن اشاره به دستگيري اعضاي يک باند سرقت در محدوده شرق تهران، گفت: اين سارقان در پاتوق خود مشغول مصرف مواد‌مخدر بودند که با حضور پليس غافلگير و بازداشت شدند. اين مقام انتظامي در تشريح خبر فوق گفت: با شکايت‌های متعدد از سوي شهروندان درخصوص سرقت‌های انجام شده از سوي اعضاي يک باند سرقت و همچنين ايجاد مزاحمت‌هایی متعدد براي شهروندان از سوي اين سارقان اقدامات تيم‌های عملياتي کلانتري آغاز شده و محل‌های پاتوق آنها و همچنين محل سکونت 2 تن از آنها شناسايي شد. وي افزود: طي هماهنگي‌های انجام شده ماموران موفق شدند اين 2 متهم را که محمدصالح و علي نام داشتند در يک عمليات انتظامي دستگير کنند که در نتيجه اعتراف‌های متهمان مشخص شد که اين افراد اعضاي يک باند بزرگ سرقت در محدوده شرق تهران هستند که با همدستي هم اقدام به سرقت کرده و پس از تجمع در يک خانه واقع در خيابان استاد حسن بنا، اقدام به مصرف مواد‌مخدر می‌کنند. سرگرد نورآبادي، عنوان داشت: به اين ترتيب تيمي ديگر از ماموران کلانتري با هماهنگي‌های انجام شده به محل پاتوق متهمان اعزام شده و در يک عمليات انتظامي ديگر محل مذکور را محاصره و پس از ورود به منزل پنج سارق همدست اين سارقان را که در حال مصرف مواد‌مخدر بودند بازداشت کردند. کلانتر 120 تصريح کرد: اين متهمان که محسن، مهدي، عليرضا، محمدرضا و نادر نام داشتند نيز به کلانتري منتقل شده و در بازجويي‌های انجام شده به همدستي با 2 متهم رديف اول اعتراف و در بازرسي از محل مذکور يکدستگاه ترازوي توزين مواد‌مخدر، 12دستگاه گوشي موبايل، يک‌دستگاه لپ‌تاپ، يک عدد هارد کامپيوتر، 3عدد پنل ضبط، 2عدد باند، 10 عدد ساعت مچي و چهار قبضه سلاح سرد کشف و ضبط شد. گفتني است، هر هفت متهم پس از تکميل پرونده براي تعيين تکليف به مرجع قضايي منتقل شدند.

read online women who like to cheat

ارسال دیدگاه شما

روزنامه در یک نگاه
ویژه نامه