کـوتـاه

click here website find an affair

هاشمیان سرمربی نیندورفر تی اس وی

وحید هاشمیان با امضای قراردادی سرمربی تیم فوتبال «نیندورفر تی اس وی» در اوبرلیگای هامبورگ شد. هاشمیان که نیم‌فصل با تیم هالستنبک – رلینگن در این مسابقات حضور داشت، اکنون سرمربی تیمی شده که در پایان فصل گذشته عنوان سیزدهم را به‌خود اختصاص داد. وحید جانشین فرانک هولمن در این تیم خواهد شد.علی فرهادی و فرانک کیکبوش دستیاران هاشمیان در این تیم هستند.سایت اسپورت نورد در گزارشی به این موضوع اشاره کرده و از قول وحید هاشمیان نوشته است: ما یک تیم هستیم و امیدواریم در فصل آینده اثرگذار باشیم. این سایت در ادامه می‌نویسد: مهاجم پیشین بایرن مونیخ فصل گذشته در این لیگ عملکرد بسیار خوبی داشت.هاشمیان از روز یکشنبه کار خود را با حضور در تمرینات نیندورفر تی اس وی شروع می‌کند.

 

یکشنبه؛ جلسه تیموریان با استقلال

سرژیک تیموریان درخصوص تیم جدید برادرش گفت: آندو سه پیشنهاد خوب خارجی دارد و تنها در مورد بحث مالی با آنها در حال مذاکره هستیم. هر سه تیم مصرانه خواهان وی هستند و از طریق مدیر برنامه‌هایش نامه نگاری‌های لازم صورت گرفته است.وی افزود: فتح‌ا...‌زاده هم با من و هم با آندو تماس گرفته و من به احترام ایشان روز یکشنبه شخصا با فتح ا... زاده مذاکره خواهم کرد.البته تاکید می‌کنم یکشنبه فقط صحبت‌های اولیه انجام خواهد شد.

 

تعیین تکلیف وضعیت ساموئل

بامداد میرزایی مدیر برنامه‌های ساموئل، درخصوص اینکه آیا باشگاه استقلال تماسی برای تمدید قرارداد این بازیکن گرفته یا خیر اظهار داشت:هنوز تماسی گرفته نشده و تنها در همان یک جلسه‌ای که برگزار کردیم صحبت‌های لازم را انجام دادیم.وی افزود: در روزهای اخیر شاهد بودم که قلعه‌نویی برای تمدید قرارداد ساموئل ابراز تمایل کرده ولی هنوز خبری از باشگاه نشده است. از تیم‌های ایرانی پیشنهاد داریم ولی هنوز از تیم‌های خارج از کشور پیشنهاد جدی و رسمی نداشته ایم. البته با توجه به قهرمانی استقلال و حضور این تیم در جمع 8 تیم برتر آسیا اولویتمان استقلال است.

 

هزینه برای حضور در جام‌جهانی

مهدی محمدنبی با حضور در برنامه ورزش و مردم درباره تغییر مدیرعامل باشگاه پرسپولیس عنوان کرد: تغییرات مدیریتی مشکلاتی به وجود می‌آورد. دو باشگاه استقلال و پرسپولیس جزو خواسته‌های بزرگ جامعه هستند و باید بستری آماده کنیم تا آنها موفق باشند. امیدوارم در جلسه هیات مدیره تصمیمی گرفته شود که به موفقیت پرسپولیس کمک کند.نبی در ادامه در مورد هزینه تیم ملی برای حضور در جام جهانی گفت: ما تقریبا پیش‌بینی می‌کنیم با برنامه‌ای که تا پایان جام جهانی داریم 10 تا 15 میلیون دلار هزینه خواهیم داشت. 7 میلیون دلار هزینه اردوها که معادل 11 میلیارد تومان می‌شود هزینه خواهیم داشت. در کل برای حضور در جام جهانی 30 میلیارد در این یک سال هزینه خواهیم داشت.

 

فراموشی تیم ملی

وحید شمسایی در کنفرانس مطبوعاتی تیم فوتسال دبیری تبریز در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا در صورت دعوت به تیم ملی خواهد رفت، یادآور شد: خودم هر چه دارم و موفقیت‌هایی که کسب کردم، مدیون تیم ملی هستم اما هم اکنون با شرایطی که به وجود آمده قطعا تیم ملی را به فراموشی سپرده‌ام. من 38 سال دارم و اگر می‌شد قصد داشتم در جام جهانی بازی کنم حالا دیگر اینکه بخواهم رکوردهای خود را در آسیا افزایش دهم اهمیتی ندارد و دنبال این موضوع نیستم. فالکائو با همه درگیری‌هایی که با فوتسال برزیل داشت اما به تیم ملی دعوت شد و باز هم باعث موفقیت این تیم شد اما متاسفانه در این جا نظرهای شخصی بیشتر در تصمیم‌گیری‌ها دخیل است. امیدوارم که بتوانم برای تیم ملی 3-4 بازیکن معرفی کنم.

 

شکایت از شجاع

مدیرعامل مس کرمان تهدید کرد که شجاع خلیل‌زاده مدافع ملی‌پوش مس را به دلیل ثبت غیرقانونی رضایت‌نامه به مراجع قضایی خواهد کشاند.شهبازی مدیرعامل مس در این‌باره می‌گوید: خلیل‌زاده با ما قرارداد 2ساله دارد اما به سپاهان رفت. او رضایت‌نامه‌اش را از واحدی قائم‌مقام وقت مس گرفته که غیرقانونی است چون تنها مدیرعامل می‌تواند رضایت‌نامه را امضا کند. ضمن این که رضایت‌نامه وی 13 ماه بعد از دریافت به هیات فوتبال رسیده در حالی که باید ظرف 3 روز در سازمان لیگ ثبت می‌شده است. وی ادامه داد من شکایتم را انجام دادم و اگر از فدراسیون جواب نگیرم به مراجع قانونی دیگر شکایت خواهم کرد.

 

فقط پروین را می‌شناسم

عمران زاده مدافع تیم فوتبال استقلال گفت: هر زمان روی استقلال اسم کهکشانی گذاشتند یا پنچر شدیم یا کلی مصدوم دادیم. من از هیات مدیره پرسپولیس فقط پروین را می‌شناسم بزرگتر از او که نداریم دیدم که او حمایت جانانه‌ای از رویانیان انجام داده و همین برایش کافی است به تازگی هم که پروین یک نشان باارزش گرفته و شخصیتش در کل آسیا شناخته شده است.

 

حضور صادقیان در پرسپولیس

پیام صادقیان بازیکن فصل پیش ذوب‌آهن در مورد برنامه فصل بعدش اظهار داشت: پس از چند پیشنهاد خوبی که از چند تیم لیگ برتری به من شد تصمیم گرفتم که امسال در پرسپولیس و در کنار آقای دایی کارم را انجام دهم.وی افزود: پرسپولیس تیم بزرگی است و قرار گرفتن در شرایط ایده‌ال در این تیم بسیار سخت. درست است که کمی سنم پایین است اما خدا را شکر تجربه لازم را برای حضور در پرسپولیس دارم و مطمئن باشید با هدف به این تیم آمده‌ام.صادقیان ادامه داد: خبری از صحبت‌های مسئولان باشگاه ذوب‌آهن هم ندارم و فقط این را می‌گویم که بابت حضورم در پرسپولیس هیچ مشکلی ندارم.

 

کاپیتانی بدون دعوا

در بازی دوستانه تراکتورسازی مقابل نفت تهران، تراکتورسازی در شرایطی وارد زمین شد که هیچ کدام از بازیکنان بازوبند کاپیتانی بر بازو نداشتند. این در حالی است که آنها دو کاپیتان بالقوه دارند؛ علی کریمی و مرتضی اسدی. تازه به این دو می‌شود محمد نصرتی با سابقه کاپیتانی تیم ملی، مهدی کیانی و حتی میثم بائو را نیز اشاره کرد و تازه اگر جواد نکونام هم سر از تراکتور دربیاورد آن وقت است که جمع کاپیتان‌ها جمع‌تر هم می‌شود.این بازی نکته مهم داشت اول این که به نظر می‌رسید اسدی و کریمی دعوایی سر بازوبند ندارند.کریمی که اساسا با موضوعاتی مثل این دچار مشکل نمی‌شود و این را در تیم ملی هم نشان داد، اسدی هم به حکم کسوت مراعات کریمی را می‌کند و حتی پیراهن شماره 8 خود را به او داده و خود با شماره 88 به میدان خواهد رفت تا راه بر هرگونه حاشیه بسته شود.

click here cheats why women cheat on their husband
read online women who like to cheat

ارسال دیدگاه شما

روزنامه در یک نگاه
ویژه نامه