شـنـیـد‌ه هـا

click here click here why women cheat on their husband
read why women cheat on their husband women who like to cheat

کویت ۲ تبعه ایرانی را بازداشت کرد

شنیده شد که دولت کویت ۲ تبعه ایرانی را به همراه ۴ هندی و ۲ مصری به اتهام قاچاق گازوئیل از این کشور بازداشت کرد. تسنیم نوشت؛ دو تبعه ایرانی، چهار هندی و دو مصری به اتهام قاچاق و فروش سوخت گازوئیل به تجار ایرانی و عراقی توسط مقامات کویتی دستگیر شدند. این افراد همچنین متهم به عبور و مرور غیرقانونی در دریا هستند. یک عضو دیگر این گروه که یک شهروند کویتی است، در خارج از کویت حضور دارد و هنوز بازداشت نشده است. بر اساس بیانیه‌‌ای که توسط وزارت کشور کویت صادر شده، مقامات تحقیقات کیفری کویت با کمک نیروهای گارد ساحلی این افراد را دستگیر کرده اند. بر اساس این بیانیه، مقامات قضایی کویت در حال بررسی فعالیت‌های این گروه در زمینه قاچاق سوخت گازوئیل در 16 ماه گذشته با استفاده از یک قایق هستند. در جریان تحقیقات، مقامات دریافتند که این گروه، به شکلی سوخت گازوئیل را ذخیره و قاچاق می‌کرد که منجر به آلودگی محیط زیست شده است.

 

تصادف یک دیپلمات ایرانی در اوکراین

شنیده شد که یک رسانه روس از تصادف یک دیپلمات ایرانی در منطقه چرنیگووسک اوکراین خبر داد. ایسنا نوشت؛ رادیو صدای روسیه روز پنجشنبه به نقل از پلیس گزارش داد که یک دیپلمات ایرانی در منطقه چرنیگووسک اوکراین، تصادف کرده که در جریان آن هفت نفر زخمی شده‌اند. این تصادف در 145 کیلومتری جاده کی یف - چرنیگوف رخ داده و آسیب‌دیدگان حادثه در بیمارستان بستری شده‌اند. بنا بر این گزارش، این دیپلمات راننده خودروی فولکس واگن بوده و با یک خودروی دایملر کرایسلر که هفت تن سرنشین آن بوده‌اند برخورد کرده است.

 

آسیب‌دیدگی شدید یک نماینده مجلس

شنیده شد که نماینده دشتستان در مجلس هنگام دیدار با مددجویان بهزیستی دشتستان با پارگی شدید تاندون به بیمارستان منتقل شد. تسنیم نوشت؛ حجت‌الاسلام سیدمهدی موسوی‌نژاد با تایید آسیب‌دیدگی خود اظهار کرد: در بازدیدی که از روستای دهقاید هنگام دیدار با مددجویان بهزیستی داشتیم از ناحیه تاندون پای راست دچار آسیب‌دیدگی شدم. وی اضافه کرد: پس از انتقال به بیمارستان و با تشخیص پزشکان مبنی بر پارگی شدید تاندون، پایم را گچ گرفتند. این نماینده مجلس اظهار کرد: تمام جلسات و ملاقات‌های اینجانب طبق برنامه زمان‌بندی ادامه خواهد داشت و در امر پیگیری مطالبات مردم از هیچ تلاشی فروگذار نمی‌کنم.

 

نقش جریان انحرافی در شکست قالیباف

شنیده شد که نماینده مردم ارومیه در مجلس با اشاره به ادامه روند تخریب محمدباقر قالیباف شهردار تهران توسط جریان انحرافی، گفت: اینکه این جریان پس از اعلام نتایج انتخابات همچنان این خط تخریب را دنبال می‌کند نشان از توانایی آقای قالیباف و تاثیرگذاری وی است. نادر قاضی‌پور با بیان اینکه قالیباف یکی از نیروهای خدوم نظام جمهوری اسلامی ایران است، ادامه داد: آنها از این مساله اطلاع دارند و برای تخریب وی از هیچ راهی دریغ نمی‌کنند و این مساله تخریب تنها مختص به شهردار تهران نیست بلکه شامل همه نیروهای توانا و وفادار نظام می‌شود.

 

قطعی 24 ساعته برق در آبادان

شنیده شد که با وجود پیگیری‌های مکرر، قطعی برق در منطقه شرکتی آبادان به 24 ساعت رسید. صراط نوشت؛ از شب جمعه برق منطقه کوی بهار ایستگاه هشت آبادان قطع شده است. در گرمای نزدیک به 50 درجه هوای شهرستان با وجود نبود کولر مردم منطقه شرکتی ایستگاه هشت شهرستان با مشکل مواجه شده‌اند. یکی از ساکنان این منطقه اظهار کرد: از شدت گرمای هوا خواب به چشممان نیامد. وی که ساکن ایستگاه هشت کوی بهار است، عنوان کرد: دیروز هم تا ظهر سر‌کار بودم و زمانی که به منزل برگشتم، متوجه شدم همچنان برق قطع است.

 

گاف جدید صداوسیما

شنیده شد که صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران در اشتباهی عجیب طی یکی از میان برنامه های خود از علامه حسن زاده آملی با عنوان «مرحوم» یاد کرد. صراط نوشت؛ شبکه مستند سیما در روز ولادت حضرت صاحب الزمان(عج) در حالی که بخشی از یکی از سخنرانی های آیت الله حسن زاده آملی در خصوص امام عصر(عج) را پخش می کرد، هنگام زیرنویس کردن نام سخنران، عبارت «مرحوم آیت الله حسن زاده آملی» را به کار برد؛ این در حالی است که علامه حسن زاده هم اکنون در قید حیات است.

 

مرگ مرد پشت پرده تحریم‌های ایران

شنیده شد که سرمایه‌دار مشهور یهودی که به سلطان نفت جهان شهرت داشت در سن 78 سالگی درگذشت. صراط نوشت؛ مارک ریچ که در کارهای نفتی فعالیت داشت و از سوی دولت بیل کلینتون رئیس‌جمهوراسبق آمریکا با معافیت مالیاتی مواجه شده بود و نقشی اصلی در افزایش و سخت‌تر شدن تحریم‌ها علیه ایران داشت، عصر چهارشنبه در سن 78 سالگی در بیمارستانی در کشور سوئیس از دنیا رفت. ریچ از پدر و مادری یهودی در بلژیک متولد شده بود و شایعاتی مبنی بر اینکه وی از بازمانده‌های هلوکاست بوده نیز وجود دارد. بعد از جنگ جهانی وی به همراه خانواده‌اش به آمریکا رفت و توانست به یکی از تاجران معروف آمریکایی تبدیل شود اما با این وجود همواره از دستگاه دادگستری ایالات متحده فراری بود.

 

امیر جدید قطر قرضاوی را اخراج می‌کند!

شنیده شد که برخی منابع از تصمیم امیر جدید قطر برای اخراج شیخ یوسف القرضاوی مفتی اهل سنت مصری‌الاصل خبر دادند. انتخاب نوشت، روز پنجشنبه اطلاعاتی در این زمینه درصفحات شبکه‌های اجتماعی منتشر شده؛ اما تاکنون به صورت رسمی مورد تایید قرارنگرفته است. فعالان شبکه‌های اجتماعی در صفحات خود، نوشته‌اند «تميم بن حمد» امیر جدید قطر به یوسف القرضاوی مفتی اهل تسنن مصری 48 ساعت مهلت داده تا خاک قطر را ترک کند و به این ترتیب تابعیت قطری وی سلب شود. القرضاوی از حمد آل ثانی امیر سابق قطر تابعیت قطری گرفته و سال‌هاست که از مصر به دوحه مهاجرت کرده است. یوسف القرضاوی به دشمنی علیه ایران و سوریه و همچنین شیعیان معروف است.

 

?ئیس شبکه الجزیره به کابینه قطر می‌رود

شنیده شد که مدیرعامل شبکه خبری الجزیره از سمت خود استعفا داد تا عهده‌دار سمتی در دولت تازه تأسیس قطر شود. تسنیم نوشت؛ احمد بن جاسم الثانی، مدیرکل شبکه خبری ماهواره‌ای الجزیره، در مطلبی که روی وب‌سایت این شبکه خبری ارسال شده بود اعلام کرد شبکه را ترک کرد تا وارد دولت شود. وی اشاره‌ای به منصبی که در دولت جدید قطر خواهد داشت نکرد. روز چهارشنبه چندین وزیر کابینه شامل نخست‌وزیر و وزیر خارجه، شیخ حمد بن جاسم الثانی، یک روز پس از اینکه شیخ تمیم بن حمد آل‌ثانی به عنوان حکمران جدید قطر جایگزین پدرش شد، از بدنه دولت خارج شدند. این شبکه خبری نامی از جایگزین احتمالی وی نبرده است.

ارسال دیدگاه شما

روزنامه در یک نگاه
ویژه نامه