خـبـــر

مجمع بانک گردشگری برگزار شد

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک گردشگری با حضور حدود 82 درصدی سهامداران برگزار شد. به گزارش روابط عمومی بانک گردشگری، در این مجمع گزارش هیات مدیره و حسابرس مستقل و قانونی در خصوص عملکرد سال مالی 94 قرائت شد. در این نشست، خسرو خواجه حسنی رئیس هیات مدیره بانک گردشگری، با اظهار داشت: مدیریت بهینه منابع و کاهش هزینه نگهداشت آن لازمه رسیدن به اهداف است.

 

تایید کارا بودن برنامه راهبردی بانک سپه

مجتبی لشکر بلوکی مشاور عالی وزارت امور اقتصادی و دارایی بر کاربردی بودن برنامه راهبردی بانک سپه تاکید کرد و اظهارداشت: بانک سپه یکی از با برنامه ترین و منضبط‌ترین بانک های کشور به شمار می رود ، به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بانک سپه، در جلسه پایش سند راهبردی بانک سپه همچنین محمدکاظم چقازردی مدیرعامل بانک سپه اظهار داشت: برنامه راهبردی بانک سپه در راستای تحقق اهداف تعریف شده از سوی وزارت امور اقتصادی و دارایی، بانک مرکزی و دولت محترم تدبیر و امید است.

 

مدیران بانک توسعه تعاون در نمایشگاه بورس، بانک و بیمه

سرپرست و اعضای هیات مدیره بانک توسعه تعاون در مراسم افتتاحیه نهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه حضور بهم رسانیدند. به گزارش روابط عمومی بانک توسعه تعاون، حجت‌ا... مهدیان سرپرست بانک توسعه تعاون حضور در این نمایشگاه را فرصت مغتنمی دانست و خاطرنشان کرد : برگزاری اینگونه نمایشگاه‌ها فرصت مناسبی است تا موسسات مالی و بانک‌ها ضمن آشنایی با خدمات یکدیگر تعاملات و مرا ودات خود را افزایش دهند تا در یک فضای رقابتی سالم خدمات بهینه و مناسبی را به مشتریان خود ارائه نمایند.

 

نه بانک ایران زمین به کیسه پلاستیکی

بانك ايران زمين به عنوان بانك حامي محيط زيست از فرصت ايجاد شده در نمايشگاه بورس، بانک و بیمه براي دعوت از مردم براي عضويت در كمپين محيط زيستي «همين يك زمين» دعوت كرد. به گزارش روابط عمومی بانک ایران زمین، سيد محمد حسين استاد مدير روابط عمومي بانك ايران زمين اظهار داشت: اساس كار بانكداري در برقراري ارتباط با مردم است. از اين رو بانك‌ها نهادهايي اجتماعي-اقتصادي هستند كه انتظار مي رود علاوه بر انجام امور اقتصادي در حوزه مسئوليت اجتماعي نيز حضور پررنگي داشته باشند.

 

جشنواره دلسپرده در بانک صادرات

بیست و ششمین مرحله قرعه‌کشی حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز بانک صادرات ایران تحت عنوان «جشنواره دلسپرده» در شهریور ماه سال جاری مقارن با اعياد سعید قربان و غدیرخم برگزار می‌گردد. بنا به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران، طول دوره این مرحله از قرعه‌کشی حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز بانک صادرات ایران از تاریخ ابتداي شهريور ماه ٩4 تا پایان مرداد ماه ١٣٩5 تعیین گردیده و کسانی که حداقل موجودی آن‌ها در این دوره مبلغ 500 هزار ریال باشد در قرعه‌کشی شرکت داده می‌شوند. بر اساس اين گزارش کسانی که در روزهای پایانی مهلت تعیین‌شده اقدام به افتتاح حساب یا تکمیل موجودی می‌کنند با شرط نگهداری حداقل مبلغ 500 هزار ریال در حساب به مدت ٩0 روز متوالی، امکان شرکت در قرعه‌کشی و در صورت برنده شدن، دریافت جوایز را خواهند داشت.

ارسال دیدگاه شما

روزنامه در یک نگاه
ویژه نامه