کـوتـــاه

فارس: خداداد عزیزی در خصوص مطلبی که در اینستاگرام از قول او منتشر شده مبنی بر اینکه انتقاداتی را علیه خواننده زیرزمینی منتشر کرده، اظهار داشت:‌ من باید بگویم هیچ صفحه‌ اینستاگرامی ندارم و در فضای مجازی فعالیت نمی‌کنم. نمی‌دانم چه کسی هم این موضوع را عنوان کرده و هدف او از منتشر کردن این مطالب چیست. وی ادامه داد: باور کنید اصلا نمی‌دانم چه اتفاقاتی رخ می‌دهد. من اصلا از مسائلی مثل فالوده، بستنی و فالوور سر درنمی‌آورم! نسبت به کسی که این صفحه را به نام من راه انداخته، شکایت می‌کنم و می‌دانم پلیس فتا هم پیگیر این‌گونه مسائل است. بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال یادآور شد: دلیلی ندارد این گونه کارهای غیرقانونی رخ بدهد و باید جلوی این‌گونه مسائل گرفته شود. مطمئن هستم پلیس فتا هم پیگیر این‌گونه مسائل است.

تسنیم: بهتاش فریبا مدیر فنی استقلال در مورد اینکه برخی از پیشکسوتان استقلال از منصوریان انتقاد کرده‌اند، گفت: من در مورد بحث پیشکسوتان با آقای عبداللهی هم صحبت کردم. یکی از برنامه‌های مهم ما این است که پیشکسوتان را پشت تیم بیاوریم، چون به حمایت آنها نیاز داریم. مطمئنا اکثر آنها از روی دلسوزی حرف می‌زنند و باید با این افراد جلسه بگذاریم و حرف‌های‌شان را بشنویم. آنها دنبال تنش فردی نیستند و موفقیت استقلال را می‌خواهند. الان شرایط طوری است که در مورد عملکرد اسقلال باید در کوچه و خیابان به دو هزار نفر جواب بدهیم.

ایسنا: مسعود شجاعی و کریم انصاری فرد دو بازیکن ایرانی تیم پانانیوس یونان پس از پایان وظایف باشگاهی خود در این تیم به اردوی تیم ملی در ایتالیا اضافه شدند. با اضافه شدن این دو بازیکن تعداد ملی پوشان فوتبال ایران در اردوی ایتالیا به عدد 28 رسید. همچنین صبح دیروز بازیکنان تیم ملی با حضور در سالن کمپ تیم ملی ایتالیا تمرین سبکی را برگزار کردند. شجاعی و انصاری فرد به دلیل اینکه تازه به ایتالیا رسیده‌اند در این تمرین حضور نداشتند. تیم ملی فوتبال ایران عصر دیروز به وقت محلی دومین دیدار تمرینی خود را برگزار کرد.


آرین روبن که چندی قبل صدمه دید، معتقد است همه چیز برای بازگشتش مطابق برنامه پیش می‌رود. وی اظهارداشت: همه چیز خوب و طبق برنامه است. گفتیم که زمان مشخصی را برای بازگشت اعلام نمی‌کنیم. هدفم این است که کاملا آماده شوم و آماده‌ هم باقی‌بمانم.فرقی هم نمی‌کند این حالت، 2، 3، 4 یا 5 هفته طول بکشد. آنچه قطعی است، این نکته بوده که من عاقبت به میدان بازمی‌گردم. روبن که 10 روز قبل تمرینات سبک را آغاز کرد، یک ماه قبل در دوره آماده‌‌سازی و بازی دوستانه با تیم آماتوری لیپ‌اشتات، آسیب دید.

روزنامه بیلد اعلام کرد منچستری‌ها تحت هر شرایطی می‌خواهند باستیان شواین‌اشتایگر را به تیمی دیگر واگذار کنند. از این رو براساس اطلاعات کسب شده، رقم 2/5 میلیون یورو را برای انتقال وی اعلام کرده‌اند. این نشریه نوشت علت اعلام این رقم اندک، تشویق کردن تیم‌های دیگر به خرید فوری این بازیکن است. زیرا شواینی‌ مطابق قراردادی که امضا کرده از تیم اولدترافوردی 11 میلیون یورو در سال دستمزد می‌گیرد و یونایتد‌ها موظف‌اند این رقم را تا سال 2018 که قراردادش به اتمام می‌رسد، با وجود تنزل جایگاه از تیم اصلی به تیم ذخیره‌ها، بپردازند.

بنا به گزارش رسانه‌های ایتالیا جدال آنتونیو کونته سرمربی چلسی به دنبال جذب آساموا هافبک غنایی یووه است ولی مانع برزگی را پیش رو خود می‌بیند. روزنامه گازتا اسپورت نوشت: کونته، سرمربی چلسی برای تقویت خط میانی خود در فصل آینده به دنبال جذب کوادوو آساموا، هافبک 26 ساله بیانکونری است. این روزنامه ایتالیایی افزود: آلگری رضایت نمی‌دهد که آساموا بیانکونری را ترک کند اما علی رغم مخالفت آلگری سرمربی چلسی برای جذب شاگرد سابقش دست بردار نیست.

زلاتان ایبراهیموویچ مدت زیادی نیست که از حضورش در اولدترافورد گذشته اما به طرزی بحث‌انگیز پاسخ رسانه‌های منتقدش را در انگلیس را داده است. وی اظهارداشت:‌ لازم است آدم‌های جدیدی از من متنفر شوند. این جمله از زبان وی در حالی بیان شده که وی با زدن 4 گل در 3 مسابقه رسمی توانسته منتقدانش را به سکوت وادار کند. رسانه‌ها به همین خاطر پیش‌بینی می‌کنند این مهاجم در هفته‌‌های آینده با گفتن جملات تند‌تر، موضع خویش را بیان کند.

ارسال دیدگاه شما

روزنامه در یک نگاه
ویژه نامه