حسن روشن :

اصلا به استقلال نمی‌آیم

آرمان امروز: تیم استقلال بالاخره موفق شد در هفته هفتم لیگ برتر به اولین پیروزی فصل خود دست پیدا کند. این باشگاه اما با حکم رئیس هیات مدیره با تغییراتی مواجه شد از جمله اینکه  حسن روشن به عنوان مشاور فنی باشگاه برگزیده شد. این مساله اما ظاهرا مورد موافقت مدیرعامل باشگاه استقلال واقع نشده است. حسن روشن پیشکسوت استقلال در این خصوص صحبت کرد.
 ظاهرا افتخاری مدیرعامل باشگاه استقلال با نظر جهانیان در خصوص فعالیت شما در باشگاه مخالفت کرده است؟!
باید بگویم که به هیچ عنوان با افتخاری نه حرفی زدم و نه کاری با ایشان دارم و در حال حاضر حکمی نگرفته‌ام و اصلا چرا ایشان اعلام کرد که من کاره‌ای نیستم. افتخاری باید از خدایش باشد که با من و ساعدی کار کند. من مخلص هواداران استقلال هستم و در دوره افشار زاده نیز در آکادمی شروع به فعالیت کردم اما کارهای نادرستی که ایشان در زمان مدیریت انجام داد، باعث شد از استقلال کنار بروم. در حال حاضر هم جهانیان به عنوان رئیس هیات مدیره برای همکاری به من پیشنهاد داد که من در جواب وی اعلام کردم باید در ابتدا مشخص شود که قرار است شغل‌مان در استقلال چه باشد، در غیر اینصورت اگر تنها قرار باشد فقط اسم و رسم باشد بهتر است، نیا‌یم.
 با توجه به این موارد تصمیم شما چیست؟
با توجه به شرایطی که هم اکنون در استقلال حاکم شده من اصلا به استقلال نمی‌آیم چرا که باید در ابتدا شغل هر فردی مشخص شود و باید بدانیم قرار است چگونه کار کنیم.  اینکه رئیس هیات مدیره یک حرفی را بزند و مدیرعامل تاکید نکند این به معنای عدم مدیریت خواهد بود و با این شرایط هیچ فردی حاضر نیست به استقلال کمک کند. از طرفی مردم باید بدانند که منصو‌ریان گیر چه افرادی در هیات مدیره افتاده است. افرادی که خودشان هم در هیات مدیره با یکدیگر اختلاف دارند.

ارسال دیدگاه شما

روزنامه در یک نگاه
ویژه نامه