شـنـید‌ه هـا

تکذیب دیدار انتخاباتی نهاوندیان با رسانه‌ها
شنیده شد که در پی انتشار خبری در برخی رسانه‌های وابسته به یک جریان خاص سیاسی درباره برگزاری جلسه انتخاباتی رئیس دفتر رئیس جمهور با مدیران رسانه‌های حامی دولت، یک منبع آگاه در دبیرخانه شورای اطلاع رسانی دولت ضمن جعلی خواندن این خبر گفت: جریانات خاص سیاسی مخالف دولت که از آرامش فضای سیاسی کشور دچار خسارت و خسران شدند و موجودیت خود را در ایجاد التهاب و بر هم زدن این آرامش می‌دانند با به کار گیری روش‌هایی کاملا نخ‌نما شده و غیراخلاقی به جعل خبر و انتشار اخبار کذب روی آورده‌اند. این منبع آگاه گفت: از این نظر مطلب نقل شده آکنده از جعل و دروغ است که می‌تواند مورد پیگرد حقوقی قرار گیرد.
 
ماجرای بگومگوی ساره جوانمردی
شنیده شد که ساره جوانمردی ستاره دوی طلایی پارالمپیک ایران گفت: من در مسابقات آسیایی دو تا طلا گرفتم، آنجا یکی از خبرنگاران از من سوال کرد که حالا که دو تا طلا گرفتید پاداشتان چگونه است؟ من هم گفتم بستگی به نظر ریاست محترم جمهوری و وزیر ورزش دارد. از آنجا که برگشتیم دکتر گودرزی جمله‌ای گفتند که با حرف‌های من سنخیت نداشت، من برایشان توضیح دادم و همان جمله وزیر ورزش «حالا برای ما لغز می‌خونی! » رسانه‌ای شد. وقتی استقبالی صورت نگرفت این ماجراها تکرار شد. ولی من همین‌جا اعلام می‌کنم که دکتر گودرزی را دوست دارم و برایشان احترام قائلم.
 
وزیر کانادایی مشهدی است
شنیده شد که مریم منصف درباره گزارشی که در گلوب اند میل درباره شهر زادگاه او منتشر شده بود بیانیه داد. گلوب اند میل دریافته بود که خانم منصف، برخلاف آنچه گفته می‌شد که او زاده شهر هرات در افغانستان است، در ایران به دنیا آمده است. مریم منصف می‌گوید پس از شنیدن این موضوع، از مادرش در این باره پرسیده و مادرش هفته گذشته تایید کرده که او در بیمارستان امام رضای مشهد به‌دنیا آمده است. وزیر نهادهای دموکراتیک در کابینه آقای ترودو و نماینده لیبرال پیتربرو در پارلمان کانادا در بیانیه خود گفته است در برابر همه‌ آنچه کانادا به او داده احساس مسئولیت می‌کند که پاسخگوی مردم باشد و این موضوع را برای آنان شفاف کند.

 

ارسال دیدگاه شما

روزنامه در یک نگاه
ویژه نامه