کـوتـــاه

فارس: فرهاد کاظمی سرمربی ماشین سازی تبریز گفت: اول فصل راحت می‌توان بازیکن گرفت نیم فصل سخت است. دو بازیکن جوان از پرسپولیس گرفتیم. سعید قائدی از سپاهان را گرفتیم و حمید علی عسگر را جذب کردیم. دو پرسپولیسی‌ها و عابدینی استفاده می‌کنیم علی عسگر کارش در مشهد به مشکل خورده که برای حلش رفته است. تیموریان هم بازیکن ماست و اگر باشگاه استقلال دعوتنامه‌ای داد آن را بررسی می‌کنیم و شاید اگر بخواهد آندو برود کاوه رضایی رادر قبال آن می‌خواهیم و بازیکن شاخص را راحت از دست نمی‌دهیم. نه تیموریان هر بازیکنی که دلش با ماشین‌سازی نیست می‌تواند از جمع ما جدا شود و نیازی نیست بگوید کتفم و پایم آسیب‌دیده است. در حال حاضر به دنبال یک مهاجم آسیایی سوریه‌ای و اردنی هستیم و یکی را انتخاب می‌کنیم. به دنبال یک مدافع و یک مهاجم دیگر هم هستیم اگر نشد یک دفاع دیگر به جمع ما اضافه می‌شود.

ایسنا: عبدا... ویسی سرمربی سپاهان در واکنش به این سوال که آیا قبول دارد ۲۰ درصد بازیکنان فوتبال سیگار می‌کشند و ۸۰ درصدشان قلیانی هستند، گفت: بله این آمار را قبول دارم. صددرصد این مساله وجود دارد. این مساله در تیم ما نیست یا بهتر بگویم خبر ندارم که در تیم ما هست یا نه. پارسال مورد داشتیم ولی صحبت کردم و درست شد. بازیکن مورد نظرم قلیان می‌کشید. ویسی در واکنش به پرسشی درباره اختلاف برانکو و کی‌روش گفت: اختلاف میان مربیان لیگ برتر هم وجود داشته باشد درست نیست. ما فوتبالی هستیم، همدیگر را می‌بینیم و با هم کار می‌کنیم. نباید این اتفاقات میان مربیان رخ دهد چون تیم‌ها لطمه می‌خورند.


در نخستین دیدار از بازی‌های روز دوم از هفته هفدهم لالیگا، دیروز (شنبه) تیم فوتبال رئال مادرید در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو با نتیجه 5 بر صفر مهمانش گرانادا را در هم کوبید و جایگاهش در صدر جدول رده‌بندی را تثبیت کرد. در این دیدار که سی‌و‌نهمین بازی بدون شکست رئال مادرید تحت هدایت زین‌الدین زیدان بود و از این حیث کهکشانی‌ها را با بارسلونای لوئیس انریکه، به عنوان دارندگان رکورد بیشترین بازی بدون شکست متوالی برابر کرد، ایسکو 2 بار در دقایق 12 و 31، کریم بنزما در دقیقه 21، کریستیانو رونالدو در دقیقه 27 و کاسمیرو در دقیقه 58 گلزنی کردند. با این نتیجه رئال مادرید با یک بازی کمتر 40 امتیازی شد و جایگاهش در صدر جدول رده‌بندی را تثبیت کرد.

اسیمیلیانو آلگری که شاگردانش یکشنبه در چارچوب هفته نوزدهم سری A ایتالیا پذیرای تیم بولونیا هستند، دیروز (شنبه) در کنفرانس خبری این بازی گفت: ما در هر 9 بازی از 11 بازی خانگی اخیرمان یک گل دریافت کرده‌ایم و این وضعیت خطرناکی است. به بازیکنانم گفتم که باید از حیث کنترل بازی بهتر شوند. این چیزی هم که می‌گویم تنها منظورم در اختیار داشتن توپ نیست چون ما در 17 بازی 14 گل دریافت کرده‌ایم و باید روی این موضوع هم کار کنیم.وی در ادامه افزود: بولونیا در حمله تیم خوبی است. همیشه هم بازی اول بعد از تعطیلات زمستانی پر از خطرات پنهانی است احتمالا با چهار مدافع بازی خواهیم کرد. پائولو دیبالا در ترکیب خواهد بود، اما بوفون احتمالا حتی در ترکیب 18 نفره هم نخواهد بود. او سرما خورده و هنوز به طور کامل بهبود نیافته است. سرمربی بانوی پیر تصریح کرد: از روز یکشنبه باید مسیر تاریخ‌سازی خود را از سر بگیریم که همان کسب ششمین قهرمانی متوالی اسکودتو است. این اتفاق شاید هرگز دیگر رخ ندهد و ما می‌‎خواهیم با انجام این کار وارد دنیای اسطوره‌ها شویم.

ارسال دیدگاه شما

روزنامه در یک نگاه
ویژه نامه