منهای فوتبال

مربی تیم منحل شده، بیکار نماند!

تسنیم: سرمربی تیم منحل شده پارسه، هدایت صالحین ورامین در لیگ برتر را بر عهده گرفت. سازمان لیگ فدراسیون والیبال، عصر دیروز، تیم پارسه را به دلیل عدم پایبندی به تعهدات مالی از لیگ برتر اخراج کرد تا لیگ با 11 تیم به کار خود دهد. بازیکنان و کادر فنی این تیم نیز برای عضویت در تیم‌های دیگر آزاد اعلام شدند. بیکاری سرمربی این تیم اما به 2 ساعت نکشید و فرهاد نفرزاده، سرمربی تیم منحل شده پارسه در کمتر از 2 ساعت از اعلام حذف این تیم با صالحین ورامین به توافق رسید. این در حالی است که محمد ترکاشوند، سرمربی پیشین صالحین به دلیل مشکلات مالی ورامینی‌ها از این تیم جدا شده بود.

 

پایان مهلت دیوان عدالت به وزارت ورزش

ایسنا: پس از رای قطعی دیوان عدالت اداری در ابطال انتخابات ریاست فدراسیون تیراندازی و لزوم کناره‌گیری سید مهدی هاشمی از ریاست این فدراسیون که مرداد ماه گذشته صادر شد، وزارت ورزش و جوانان اقدامی در جهت اجرای رای دیوان عدالت اداری انجام نداد تا اینکه دیوان شنبه هفته گذشته طی دستوری کتبی به این وزارتخانه باردیگر ابطال انتخابات فدراسیون تیراندازی در مهلت یک هفته‌ای را خواستار شد. دیروز (شنبه) مهلت یک هفته‌ای دیوان عدالت اداری به وزارت ورزش و جوانان به پایان می‌رسید و باید دید آیا مسئولان وزارت ورزش و جوانان رای دیوان عدالت اداری درباره انتخابات فدراسیون تیراندازی را اجرا می‌کنند یا کماکان به سکوت دراین باره ادامه می‌دهند؟

 

نخستین مربی برزیلی در لیگ برتر هندبال

فارس: مارکوس تاتا برزیلی به عنوان سرمربی جدید تیم هندبال بیتا سبزوار معرفی شد. این مربی برزیلی که از سال 2007 سرمربیگری تیم تاباته برزیل را عهده دار بوده در کارنامه مربیگری خود 3 عنوان قهرمانی با تیم تاباته در سوپر لیگ برزیل، چهار دوره قهرمانی با این تیم در رقابت‌های پان امریکن (رقابت‌های باشگاهی آمریکای جنوبی) و چهار دوره حضور در رقابت‌های باشگاه‌های جهان با این تیم را دارا است. این برای نخستین بار است که یک مربی برزیلی در لیگ برتر ایران حضور پیدا می‌کند.


نمی‌دانیم آرسنال در ماه فوریه چقدر آمادگی خواهد داشت

توجهی به پیشنهادات میلیونی چینی‌ها ندارم

دروازه‌بان باواریایی‌ها می‌گوید توجهی به پیشنهادات میلیونی و وسوسه‌انگیز چینی‌ها ندارد. مانوئل نویر که در حال حاضر به همراه تیم فوتبال بایرن‌مونیخ در اردوی زمستانی این تیم در دوحه قطر به سر می‌برد، با حضور در کنفرانس خبری گفت: ما به این اردوی تمرینی نیاز داشتیم و تاثیرش را هم تا کنون دیده‌‌ایم. در تابستان هم چنین اردوی مشابهی داشتیم و امیدوارم این اردوی تمرینی به ما کمک کند. وی همچنین در خصوص تقابل باواریایی‌ها با توپچی‌های لندن در مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا اظهار داشت: برای ما غیرطبیعی است که در بازی رفت میزبان آرسنال هستیم. در مورد آرسنال هم باید بگویم که لیگ برتر لیگی طولانی است و معلوم نیست آنها در ماه فوریه در چه سطح از آمادگی باشند. دروازه‌بان تیم ملی آلمان در بخش دیگری از صحبت‌هایش درباره پیشنهادات میلیونی چینی‌ها به ستاره‌های فوتبال جهان تاکید کرد: من توجهی به این چیزها ندارم چون دروازه‌بان بایرن‌ مونیخ هستم. هر 5 یا 6 سال یک بار چنین چیزی پدیدار می‌شود، یک بار اماراتی‌ها و حالا چینی‌ها، اما من فقط روی فوتبال تمرکز کرده‌ام.

ارسال دیدگاه شما

روزنامه در یک نگاه
ویژه نامه