شـنـید‌ه هـا

گلایه خبرنگار شلاق‌خورده در نجف‌آباد

شنیده شد که چند روز قبل انتشار خبر شلاق خوردن یک خبرنگار در نجف آباد اصفهان واکنش‌های زیادی از سوی مسئولان و کاربران فضای مجازی به دنبال داشت. این خبرنگار که در یک پایگاه خبری شهرستانی فعالیت می‌کند به دلیل انتشار اشتباه آماری که با شکایت روبه‌رو شد، شلاق خورد. آنا نوشت؛ اما با وجود درج جوابیه و اصلاح خبر، شاکی بدون مسامحه خواهان مجازات شد و سرانجام نیز دادگاه وی را متهم شناخت و به 40 ضربه شلاق محکوم کرد. حسین موحدی خبرنگار مورد نظر گفت: با این اتفاق بیش از هر چیز آبرویم در این شهر زیر سوال رفت.

 

«زندگی و زمانه آیت‌ا... هاشمی رفسنجانی» در صدر فروش

شنیده شد که همزمان با ایام رحلت مبارز نستوه انقلاب، عرضه کتاب «زندگی و زمانه آیت‌ا... هاشمی رفسنجانی» در کتابشهرهای ایران با استقبال علاقه‌مندان کتاب رو به رو شده است. شعبه های مختلف کتابشهر ایران همزمان با ایام رحلت یار دیرین امام و رهبری، با برپایی ویترین، کتاب «زندگی و زمانه آیت‌ا... هاشمی رفسنجانی» و «زندگی و زمانه حضرت آیت‌ا... سید علی خامنه‌ای از 1318 تاکنون» را به صورت ویژه عرضه می‌کنند.

 

عذرخواهی منتشرکننده یک فیلم

شنیده شد که منتشر کننده فیلم خانواده آیت‌ا... هاشمی در آمبولانس عذرخواهی کرد. حمید حسینی در کانال تلگرامی خود نوشت:«جمعه شب پس از شرکت در مراسم باشکوه و بی ‌نظیر مردم رفسنجان درصدد ارسال چند فیلم کوتاه از مراسم بودم که اشتباها یک فیلم مربوط به آمبولانس را فرستادم وصبح موقع نماز متوجه اشتباه بزرگ خود شدم و آن را از کانال حذف کردم. از دوستان انتظار دارم از انتشار آن خودداری و آن را حذف نمایند.

 

ارسال پرونده شهرداری آبیک به دادگاه

شنیده شد که دادستان عمومی و انقلاب قزوین از صدور کیفرخواست برای 11 نفر از مدیران در پرونده شهرداری آبیک خبر داد. حجت‌الاسلام و المسلمین صادقی نیارکی گفت: این پرونده کامل شده و کیفرخواست برای 11 متهم صادر شده است. وی با بیان این که پرونده به دادگاه ارسال شده است، گفت: موضوع اصلی این پرونده اخذ رشوه بوده است.

ارسال دیدگاه شما

روزنامه در یک نگاه
ویژه نامه