بازیکن صنعت نفت آبادان باید اخراج می‌شد

رضا غیاثی :

بازیکن صنعت نفت آبادان باید اخراج می‌شد

آرمان: قضاوت‌های لیگ شانزدهم واکنش‌های متفاوتی را بین اهالی فوتبال داشته است به‌طوری‌که شاهد اعتراض بازیکنان و کادر فنی تیم‌ها به‌خصوص در نیم فصل اول لیگ برتر بودیم. در هفته‌های جاری اما این اعتراضات کاهش پیدا کرده است.در اولین روز هفته هجدهم لیگ برتر تیم‌های استقلال و صنعت نفت آبادان به مصاف هم رفتند. در خصوص نحوه داوری این مسابقه رضا غیاثی کارشناس داوری کشورمان اعتقاد دارد بازیکن صنعت نفت آبادان می‌بایست در دقیقه پایانی این دیدار اخراج می‌شد.

کیفیت قضاوت تیم داوری دیدار تیم‌های صنعت نفت آبادان و استقلال تهران را چگونه ارزیابی می‌کنید؟

خورشیدی داور مسابقه در دقيقه 16 بازی به وریا غفوری بازیکن استقلال تهران کارت زرد داد که من اصلا دلیل اخطار وی را متوجه نشدم،در وقت‌های اضافه نیمه اول تیم استقلال به گل دست يافت که داور به درستی آن را مردود اعلام كرد زیرا بهنام برزای بازیکن استقلال از دست خود استفاده کرد و خوشبختانه داور به وی اخطار نیز داد.

قبل از اینکه این مسابقه به پایان برسد بازیکن آبادان خطایی شدیدی داشت. به نظر شما این بازی و این حرکت، کارت قرمز نداشت؟!

در این خصوص باید بگویم داور در دقيقه 82 بايد مجتبی ممشلی شماره 4 تيم نفت آبادان را به دليل تكل دوپا و خطای شدید بر روی زکی پور بازیکن استقلال، از بازی اخراج می‌کرد که این کار انجام نشد؛خورشیدی همچنین در دقيقه 89 به شماره 30 استقلال اخطار داد كه مثل صحنه دقيقه 16 علت آن مشخص نبود.

در اواخر مسابقه نیز شاهد یک خطا از سوی بازیکنان صنعت نفت آبادان بودیم. در این خصوص چه نظری دارید؟

داور مسابقه در دقيقه 94 نیز بايد خطای بازيكن نفت را اعلام می‌كرد و به وی کارت زرد نشان می‌داد که از کنار این صحنه به آسانی گذشت.

ارسال دیدگاه شما

روزنامه در یک نگاه
ویژه نامه