منهای فوتبال

در بلغارستان همه نگران آتش‌نشانان ایرانی‌اند

ایسنا: رادوستین استویچف مربی بلغارستانی که گزینه اصلی هدایت تیم ملی والیبال است، عصر یکشنبه سوم بهمن به ایران آمد. او در زمان ورودش به تهران و در فرودگاه ضمن تشکر از دعوتش به ایران به خاطر حادثه‌ای که در ساختمان پلاسکو رخ داده است ابراز تاسف کرد. استویچف گفت: به دلیل حادثه ساختمان پلاسکو باید به مردم ایران تسلیت بگویم چرا که از این اتفاق بسیار متاثر هستم. او ادامه داد: در بلغارستان همه در جریان این اتفاق قرار دارند و بابت آن و سرنوشت آتش‌نشانان هم نگران هستند. استویچف درباره حضور در ایران نیز گفت: این برای بار دوم است که به ایران می‌آیم. حدود 30 سال پیش برای نخستین بار به ایران آمدم. در این چند سال شاهد پیشرفت والیبال ایران بودم. به ایران آمدم تا بتوانم کمکی به ادامه پیشرفت والیبال در این کشور بکنم. استویچف در زمان حضورش در ایران هفته بیستم لیگ برتر والیبال را از نزدیک نگاه می‌کند و مذاکراتش برای قبول سرمربیگری تیم ملی ایران را با فدراسیون ایران ادامه می‌دهد.

 

باید در مسابقات جهانی آمریکا مدال طلا بگیرم

تسنیم: سهراب مرادی دارنده مدال طلای بازی‌های المپیک ریو در خصوص دعوت به اردوی تیم ملی وزنه‌برداری بزرگسالان کشورمان از سوی سجاد انوشیروانی اظهار داشت : از چهارشنبه (6بهمن) مرحله جدید تمرینات تیم ملی آغاز خواهد شد و من هم در دور جدید اردوها شرکت می‌کنم. قهرمان المپیک در خصوص شرایط جسمانی خود تصریح کرد: درد جزئی از ناحیه کمر دارم ولی زیاد مساله مهمی نیست و تمریناتم را ادامه می‌دهم. مرادی در خصوص برنامه‌ریزی برای سال 2017 گفت: امسال مسابقات جهانی آمریکا را پیش‌رو داریم. من هم برای این مسابقات که از اهمیت بالایی برخوردار است برنامه‌ریزی دارم و باید به روند مدال‌آوری خود ادامه دهم و به‌ویژه مدال طلا را به‌دست بیاورم.

 

راهیابی نادال به یک چهارم نهایی اپن استرالیا

ایسنا: در آخرین بازی راند چهارم مسابقه‌های تنیس اپن استرالیا رافائل نادال به پیروزی رسید و به یک چهارم نهایی راه یافت. دیروز در آخرین بازی راند چهارم اپن استرالیا، رافائل نادال به مصاف گائل مونفیس رفت و با نتیجه سه بر یک به پیروزی می‌رسید. بدین ترتیب او به یک چهارم نهایی راه یافت. این بازی در چهار ست با نتایج ۶-۳ ، ۶-۳ و ۴-۶ و ٦-٤ به پایان رسید. در دیگر بازی‌های دیروز میلوش رائونیچ، گریگور دیمیتروف، دیوید گوفین به یک چهارم نهایی راه یافتند. نادال در یک چهارم نهایی با رائونیچ بازی خواهد کرد. امروز (سه‌شنبه) بازی‌های یک چهارم نهایی تنیس اپن استرالیا آغاز خواهد شد. این بازی‌ها بین دیمیتروف و گونین، واورینکا و سونگا و زورف و فدرر انجام خواهد شد.


مدت دوری مارسلو و مودریچ از میادین مشخص شد

رونالدو مشکلی ندارد

مدافع و هافبک رئال مادرید مدتی دور از میادین خواهند بود اما کریستیانو رونالدو مشکل جسمانی ندارد. به گزارش آس، رئال مادرید شنبه شب در هفته نوزدهم لالیگا برابر مالاگا قرار گرفت و دو بر یک پیروز شد. در این بازی مارسلو در دقیقه ۲۵ به علت آسیب دیدگی مجبور شد زمین را ترک کند. این اتفاق برای لوکا مودریچ نیز در نیمه دوم رخ داد. دوشنبه پس از انجام تست‌های پزشکی، زمان دوری از میادین این دو بازیکن مشخص شد. مارسلو مدافع برزیلی نزدیک به چهار هفته نمی‌تواند تیمش را همراهی کند و مودریچ تنها به علت ضرب دیدگی پای راستش، تنها یک هفته از میادین دور خواهد بود. او دیدار برابر سلتاویگو در کوپا دل ری را از دست خواهد داد اما ممکن است هفته آینده شرایط بازی برابر رئال سوسیداد در لالیگا را داشته باشد. کریستیانو رونالدو نیز در بازی شنبه ضربه خورد اما آسیب دیدگی خاصی ندارد و به احتمال فراوان در دیدار حساس چهارشنبه شب حضور داشته باشد. مارسلو به دلیل آسیب دیدگی علاوه بر دو دیدار ذکر شده برابر اوساسونا، اسپانیول، سلتاویگو و والنسیا در لالیگا حضور نخواهد داشت و نخواهد توانست مادرید را در دیدار رفت لیگ قهرمانان اروپا برابر ناپولی همراهی کند. در صورت صعود مادرید به نیمه نهایی کوپادل‌ری، در آن دیدار هم حضور نخواهد داشت.

ارسال دیدگاه شما

روزنامه در یک نگاه
ویژه نامه