الـــو آرمــــان

راهنمایی و رانندگی

اعتماد بین مردم و راهنمایی و رانندگی چه زمانی قرار است برقرار شود. یک سال است که یک دستگاه خودرو خریده‌ام جهت دریافت خلافی وقتی مراجعه کردم متوجه شدم که خودرو اینجانب در یکی از شهرهای شمال جریمه و مبلغ آن دو برابر شده است، در صورتی که اینجانب کارمند در تهران هستم و آن تاریخ سرکار بودم و تا حالا به آن شهر هم نرفته‌ام. وقتی هم که اعتراض کردم نتیجه‌ای نگرفتم. چرا اعتماد از بین رفته است؟ نظیر من زیاد اتفاق می‌افتد که بی‌جهت جریمه می‌شوند و حرفشان را هیچکس باور نمی‌کند، چرا؟

یک شهروند از تهران

 

گرانی‌خانه و مشکلات مستاجران

متاسفانه عده‌اي از صاحب‌خانه‌ها به شرايط اقتصادي و مشکلات مستاجران توجهي ندارند و هر ميزاني که دلشان خواست اجاره خانه را تعيين مي کنند و هيچ قانوني هم وجود ندارد که به ميزان کرايه ها و چگونگي ثبت آنها در دفاتر املاک رسيدگي کند. در حال حاضر در منطقه 16(نازی آباد) برای تمدید هر خانه‌ای صاحبخانه‌ها دقیقا 800 هزار الی یک میلیون تومان کرایه‌ها را افزایش داده‌اند.اميدواريم مجريان قانون براي حمايت از اقشار آسيب پذير جامعه طرحي را تدوين و در مجلس شوراي اسلامي مورد بررسي و تصويب قرار دهند.

معظمی از تهران


ترافیک تهران

مشکل بزرگ ترافیک تهران یکی از علت‌هایش موتورسوارهایی هستند که بدون رعایت قانون و با هر شکل ممکن بدون ایمنی کافی در این شهر تردد می‌کنند و متاسفانه نیروهای پلیس نیز بدون جریمه کردن تمامی خطاهای ایشان را نادیده می‌گیرند. این معضل بزرگ شهر تهران است.

احدی از تهران

 

مرخصی زایمان

در طول دوره مرخصی زایمان به کارمندان و یا کارگرانی که به مرخصی زایمان می‌روند که بیمه تامین اجتماعی هستند حقوقی پرداخت نمی‌شود و بایستی حقوق این مدت ۶ماه بعدا در آخر دریافت شود. طی مدت مرخصی بارداری خرج و مخارج از کجا تامین شود؟

کاظمی از تهران

 

جایگاه سوخت

تعداد کم جایگاه‌های سوخت در شرق تهران در منطقه 14 واقعا مشکلاتی را برای این اهالی ایجاد کرده است.در کل این منطقه شهرداری کلا دو جایگاه سوخت داریم که هر دو در خیابان پیروزی هستند. از مسئولان تقاضا داریم که نسبت به جایگاه جدید در این منطقه اقدامات لازم را مبذول فرمایید.

یک شهروند از تهران

 

گرانی مرغ

قیمت مرغ دوباره بالا رفت و هیچ کس هم پاسخگوی این موضوع نیست. چرا دوباره مرغ گران شد. این چه وضعی در مملکت است که هر روز قیمت‌ها بالا می‌رود. چرا کسی جوابگو نیست؟!

یک شهروند از تهران

 

قطعی برق

بنده ساکن پاکدشت هستم. یک روز در میان برق از ساعت ۲ تا ۶ عصر قطع می‌شود، درصورتی که وزیر گفتند امسال خاموشی در هیچ جای کشور نداریم.

یک شهروند از پاکدشت

 

وانت‌های دوره‌گرد

فکری برای صدای وانت های میوه فروش کنید. از صبح تا غروب توی کوچه و شهرک‌ها گوش همه را کر کرده اند و اعصاب همه را بهم می‌ریزند.

سعیدی از تهران

ارسال دیدگاه شما

روزنامه در یک نگاه
ویژه نامه