«اسکورسيزي» از رقابت اسکار جاماند


«قاتلان ماه کامل» فيلم جديد «مارتين اسکورسيزي» با بازي «لئوناردو دي‌کاپريو» و «رابرت دنيرو» در سال آينده ميلادي اکران خواهد شد.
فيلم «قاتلان ماه کامل» محصول کمپاني اپل براي رقابت در فصل جوايز سينمايي و اسکار امسال حاضر نخواهد بود و قرار است در سال 2023 ميلادي عرضه شود.
«قاتلان ماه کامل» جديدترين ساخته «مارتين اسکورسيزي» است. اين فيلم بر اساس کتاب پرفروش و غيرداستاني نوشته «ديويد گرن» ساخته شده و داستان آن درباره مجموعه قتل‌هايي است که در دهه 1920 ميلادي در اوکلاهاما روي مي‌دهد؛ زماني که سرخپوستان منطقه اوسيج در زيرزمين‌هاي خود نفت کشف کردند و سپس تک به تک کشته شدند و با افزايش آمار قتل‌ها سازمان تازه‌تاسيس اف‌بي‌آي پرونده را در دست گرفت و يکي از هولناک‌ترين جنايت‌هاي سازمان‌يافته تاريخ آمريکا افشا شد.  در اين فيلم «لئوناردو دي کاپريو» در نقش «ارنست برکهات» بازي مي‌کند که خواهرزاده يک دامدار قدرتمند به نام «ويليام هيل» با نقش‌آفريني «رابرت دنيرو» است. «ليلي گلداستون» نيز در فيلم در نقش همسر «دي کاپريو» را بازي مي‌کند.  «اريک راث» نويسنده برنده اسکار فيلم‌هاي «فارست گامپ» و «مورد عجيب بنجامين باتن»که نگارش فيلمنامه اقتباسي «قاتلان ماه کامل» را بر عهده داشته پيش‌تر درباره اين فيلم گفته بود: اسکورسيزي قصد دارد فيلمي بسازد که احتمالا آخرين وسترني باشد که با اين سبک و سياق ساخته مي‌شود و اين فيلم شبيه هيچ يک از فيلم‌هايي نيست که تاکنون ديده‌ايم.» «اسکورسيزي» به‌ دليل فرآيند سخت تدوين آثارش با تدوينگر ديرينه خود «تلما شون‌ميکر» شناخته مي‌شود.

 

ارسال دیدگاه شما

روزنامه در یک نگاه
ویژه نامه