دليخت: بايرن کاملا مناسب من است

ماتيس دليخت، مدافع مليپوش هلندي، در مورد دلايل پيوستنش به بايرن مونيخ صحبت کرد. دليخت که بعد از درخشش با پيراهن آژاکس در فصل 19-2018 راهي يوونتوس شده بود، در اين تابستان مورد توجه بايرن قرار گرفت و در نهايت راهي آليانز آرهنا شد.

او درمورد دلايل انتخاب بايرن گفت:« اول از همه خود باشگاه. مديران باشگاه نشان دادند که واقعا من را ميخواهند. اين معناي زيادي دارد زيرا براي من مهم است. اين باشگاه مناسب من است: فوتبال هجومي، تمرينات پرفشار با شدت زياد. اين چيزي است که من به دنبال آن هستم. من از قبل مربي را ميشناختم زيرا او مربي معروفي در دنياي فوتبال است. ميدانم تيم او چطور بازي ميکند و او در تمرينات با بازيکنان جوان واقعا خوب کار ميکند. اين خوب است اما مهمترين مسئله اعتمادي بود که باشگاه به من داشت.»

دليخت در صعود آژاکس به نيمهنهايي ليگ قهرمانان در سال 2019 گلهاي حساسي به ثمر رساند. او در مورد انتظاري که از او براي گلزني وجود دارد، گفت:« فکر ميکنم با توجه به تواناييام در پريدن و سرزني، بايد گل بزنم. ديديد که من مقابل ديسي يونايتد گل زدم و در محوطه جريمه خيلي فعال بودم و اين چيزي است که دوست دارم انجام بدهم.»

ارسال دیدگاه شما

روزنامه در یک نگاه
ویژه نامه