درباره دستاورد سفرهاي استاني روشنگري مي‌شود


سخنگوي دولت گفت: نهضت تبيين و روشنگري دستاورد سفرهاي استاني و پيگيري ساير مصوبات به طور جدي‌تر شروع شده تا با کمک مسئولان روابط عمومي در استان‌ها نتايج اقدامات جمعي يکديگر را ببينيم. «علي بهادري جهرمي» در حاشيه برگزاري نشست مسئولان روابط عمومي استانداري‌هاي سراسر کشور در محل وزارت کشور و در جمع خبرنگاران گفت: نشست امروز در وزارت کشور با ميزباني رئيس مرکز روابط عمومي وزارت کشور و با حضور مديران کل روابط عمومي‌ها براي هم‌افزايي بيشتر در حوزه اطلاع رساني و تعامل دولت با رسانه‌ها که محل اتصال دولت هستند، برگزار شد. اين دومين جلسه براي هماهنگي و آموزش و هم‌افزايي است و اميدوارم اين مسير با سرعت در بقيه وزارتخانه‌ها هم طي شود.
سخنگوي دولت با بيان اينکه استانداري‌ها محور هماهنگي اطلاع‌رساني دستگاه‌هاي اجرايي در استان‌ها هستند، خاطرنشان کرد: روابط عمومي‌ها بايد با اهميت دادن مضاعف از ظرفيت خوب رسانه‌هاي محلي و دستاوردهاي خوب دولت در يکسال اخير استفاده کنند.
به گفته بهادري جهرمي، دولت در يکسال گذشته به ويژه در بحث تجارت خارجي، ديپلماسي همسايگي و مديريت کرونا دستاوردهاي خوبي داشته است اما در موضوع مديريت کرونا تقدير و تشکر شايسته‌اي از اين جهادگران و کادر سلامت انجام نشده و از اين رو لازم است همه کمک کنيم تا مردم شيريني اين دستاوردها را بچشند.
تلخي برخي مشکلات مانع چشيدن شيريني دستاوردها نشود
وي ادامه داد:  دستاوردهايي در شروع رشد اقتصادي داريم که از ميانگين صفر در دهه گذشته به 4.5 تا 5 رسيده است و اقدامات ملي و پرتاب ماهواره دستاوردهايي است که همه بايد شيريني آن را بچشند و  تلخي برخي مشکلات مانع چشيدن شيريني دستاوردها نشود.  بهادري جهرمي گفت: بايد رقابت و مسابقه‌اي براي انتشار و ديده شدن خبرهاي خوب داشته باشيم و براي انتشار دستاوردها و اقتدار خود در حوزه‌هاي مختلف بايد جهادي عمل کرده و همزمان رفع مشکلات را پيگيري کنيم. رئيس شوراي اطلاع رساني دولت با اشاره به دستاوردهاي خوب سفرهاي استاني رئيس جمهور گفت: تاکيد شد روابط عمومي استانداري‌ها که در استان‌ها سفيران رسانه‌اي دولت و محور تجميع هستند، مسائل و نيازهاي محلي را به ما و دستاوردهاي ملي را به استان‌ها منتقل کنند.

 

ارسال دیدگاه شما

روزنامه در یک نگاه
ویژه نامه