خسارت سيل به تجهيزات و دکل‌هاي ارتباطي


سيل تاکنون به تعدادي از تجهيزات و دکل‌هاي ارتباطي و خطوط فيبر نوري در برخي از استان ها مثل کرمان، کهکيلويه و بويراحمد، قم، تهران و... خسارت زده اما با اقدام فوري تيم‌هاي فني، ارتباطات مجددا برقرار شده است.
به گزارش ايسنا، عيسي زارع پور - وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات با انتشار پستي در اينستاگرام اعلام کرد: «در چند روز اخير شاهد بارندگي‌هاي موسمي و جاري شدن سيل در بسياري از استان‌ها، شهرستان‌ها و روستاهاي کشور هستيم. متاسفانه در جريان جاري شدن سيل تعدادي از هموطنان‌مان داغدار و تعدادي هم متحمل خسارت‌هاي مالي شده‌اند که از همين جا با هموطنان داغديده همدردي مي‌کنم.
همه دستگاه‌هاي دولتي بسته به مسئوليت خويش در صحنه حضور دارند تا در کنار مردم نيازهاي اوليه هموطنان سيل‌زده برطرف شود. همکاران من در وزارتخانه ضمن تشکيل جلسه مديريت بحران با حضور مديران کل استاني و راهبري اقدامات و ايجاد هماهنگي لازم بين شرکت ارتباطات زيرساخت، شرکت مخابرات و اپراتورهاي تلفن همراه، به طور شبانه‌روزي وضعيت ارتباطات در سراسر کشور را رصد ميکنند تا اقدامات لازم جهت رفع خرابي هاي ناشي از سيلاب در کمترين زمان ممکن انجام شود.

 

ارسال دیدگاه شما

روزنامه در یک نگاه
ویژه نامه