تکذیب ادعای شهادت امام خمینی از سوی جماران

به دنبال انتشار ویدئویی در فضای مجازی، سایت جماران مطالب بیان شده در این ویدئو را تکذیب کرد و موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره) نیز به زودی مواضع رسمی خود را اعلام میکند. به گزارش آرمان امروز به نقل از جماران، در ویدئویی که دو سه روز قبل در فضای مجازی منتشر شد، فردی که خود را محافظ امام میخواند، مدعی بیماری و شهادت رهبر فرزانه انقلاب اسلامی شده است.

بدین وسیله اعلام میشود که این فرد جز دوره کوتاهی در ابتدای ورود امام به ایران در بهمن 1357، در بیت امام و حفاظت از ایشان نقشی نداشته و ادعاهای مطرح شده توسط او با هر انگیزه و هدفی که بیان شده باشد، سراسر کذب و بیپایه و اساس است.

بر اساس این تکذیبیه، موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی نیز طی روزهای آینده در بیانیهای موضع رسمی خود در این باره را اعلام خواهد کرد.

در زمان بحرانی از تسویه حساب پرهیز کنید

محمدرضا عارف، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در پیامی به مناسبت وقوع سیل های اخیر کشور، بر توجه به سند آمایش سرزمین و رعایت مفاد آن در برنامه ریزی ها، حرکت در چارچوب وظایف سازمانی و پرهیز از تداخل وظایف نهادهای درگیر در موضوع مربوط به سیل و پرهیز جدی از مچ گیری و تسویه حسابهای گروهی در زمان وقوع بحران تاکید کرد.

ارسال دیدگاه شما

روزنامه در یک نگاه
ویژه نامه