شتاب در احیای واحد‌های تولیدی راکد مازندران

ساری-خبرنگارآرمان امروز- استاندار مازندران از شتاب روند احیای واحد‌های تولیدی راکد مازندران در دولت سیزدهم خبر داد.
حسینی پور استاندار مازندران با اشاره به اینکه در دولت سیزدهم روند احیای واحد‌های راکد شتاب گرفت، گفت: امروز با افتخار می‌گوییم که ۱۱۴ واحد صنعتی و تولیدی مازندران به چرخه فعالیت و تولید بازگشته اند که با این اقدام بیش از ۱۴۰۰ شغل ایجاد شده است.
او افزود:همچنین با هدف پیشگیری از تعطیلی واحد‌های صنعتی و تولیدی استان ۱۵ هزار میلیارد ریالی تسهیلات پرداخت شد که از تعطیلی ۳۰۰ واحد تولیدی جلوگیری به عمل آمد.
استاندار مازندران گفت: یکی از نخستین دستورات آیت الله رئیسی در بدو تشکیل دولت مردمی، شناسایی واحد‌های راکد، نیمه تعطیل و تعطیل تولیدی و صنعتی در نقاط مختلف کشور بوده است.
او افزود: هرچند که بنده ۳ ماه پس از دستور رئیس جمهور به استان آمدم اما از همان روز‌های ابتدایی، این سیاست را که در برنامه خود نیز اعلام کرده بودم در دستور کار قرار دادم و با جدیت پیگیری نمودم. ‎
استاندار مازندران گفت: علاوه بر حمایت از واحد‌های تولیدی در راستای منویان رهبر معظم انقلاب اسلامی، در یک سال گذشته راه اندازی ۲۶۹۴ طرح به ارزش ۵ هزار میلیارد تومان تصویب شد که با تحقق آن شاهد ایجاد اشتغال پایدار برای بیش از ۴۰ هزار نفر در آینده نزدیک در استان خواهیم بود.

 

ارسال دیدگاه شما

روزنامه در یک نگاه
ویژه نامه