بیرانوند: تیم ملی برای ایران است

دروازهبان تیم ملی فوتبال ایران میگوید این تیم به جام جهانی آمده که تاریخ بسازد و به دور دوم این رقابتها را راه یابد.

علیرضا بیرانوند، دروازهبان تیم ملی فوتبال ایران گفت: سه بار متوالی به جام جهانی صعود کردهایم. در جام جهانی ۲۰۱۸ خیلی خوب بودیم و شانس بزرگی داشتیم که برای اولین بار در تاریخ از دور گروهی صعود کنیم. این مساله در این جام جهانی به ما کمک میکند. میدانیم که کار، سخت است. با برنامه و بازیهای دوستانهای که به خصوص مقابل اروگوئه و سنگال و بازی دیروز مقابل تونس داشتم، نشان دادیم که حرفهای زیادی برای گفتن داریم و مطمئن باشید که ما آمدهایم تا تاریخسازی کنیم.

وی ادامه داد: جام جهانی یکی از بزرگترین رویدادهای دنیای فوتبال است. میخواهیم در این جام جهانی تاریخ بسازیم و برای اولین بار به دور دوم جام جهانی صعود کنیم.

بیرانوند در پاسخ به سوال خبرنگار انگلیسیزبان درباره شرایط این روزها در داخل ایران و اینکه این اتفاقات چه تاثیری در روند آمادهسازی تیم ملی خواهد داشت و همچنین اینکه آیا شما بعد از گلزنی شادی میکنید و آیا سرود ملی خوانده خواهد شد یا خیر؟ گفت: آقای جهانبخش کاپیتان تیم ملی است و حرفهای او حرفهای بنده است. ما به اینجا آمدیم و تمرکزمان را روی یکی از بزرگترین تورنمنتهای فوتبال گذاشتیم. هر کسی آرزوی حضور در اینجا را دارد و تمرکزمان را اینجا گذاشتیم که بهترین عملکرد را داشته باشیم. شادی گل یک مساله شخصی است

ارسال دیدگاه شما

روزنامه در یک نگاه
ویژه نامه