شهردار کرمانشاه خبر داد؛

خرید ۱۰۵ دستگاه اتوبوس جدید با یارانه دولتی

کرمانشاه – فردین کبودی،خبرنگارآرمان امروز- شهردار کرمانشاه از خریداری ۱۰۵ دستگاه اتوبوس نو با کمک دولت و با قیمت یارانه‌ای خبر داد و گفت: از این تعداد تاکنون ۲۰ دستگاه را تحویل گرفتیم و باقیمانده را نیز تا پایان سال تحویل می‌گیریم.
«دکتر نادر نوروزی» با بیان اینکه این اتوبوس ها جدید و مدرن است، اظهار داشت: اتوبوس های خریداری شده مجهز به سیستم سرمایشی، شارژر USB و کارت خوان است و تا پایان سال وارد ناوگان حمل و نقل عمومی شهر کرمانشاه می‌شود. وی قیمت هر دستگاه اتوبوس را پنج میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: باتوجه به کلانشهر بودن کرمانشاه و نگاه ویژه دولت به مردم استان، شهرداری برای هر دستگاه اتوبوس ۸۰۰ میلیون تومان پرداخت کرده و مابقی را دولت تقبل کرده است.
شهردار کرمانشاه از ورود ۱۰۰ دستگاه ون هیوندا نیز به ناوگان حمل و نقل عمومی کرمانشاه برای رفاه حال شهروندان خبر داد و گفت: شبکه حمل و نقل عمومی شهر کرمانشاه در حال نوسازی است و شهرداری برای این موضوع ۳۰۰ میلیارد تومان هزینه می کند.
نوروزی با بیان اینکه در شهر کرمانشاه در تردد مشکل داریم، یکی از راهکاری رفع این معضل را ایجاد پارکینگ عمومی اعلام کرد و گفت: اکنون در منطقه پارکینگ شهرداری در حال ساخت پارکینگی در زمینی به مساحت ۲۰ هزار مترمربع هستیم که با بهره برداری از آن بخشی از مشکلات ترافیکی این محدوده برطرف می شود.

ارسال دیدگاه شما

روزنامه در یک نگاه
ویژه نامه