پیام تبریک مسئولان انصارالله به عربستان !

دو تن از رهبران انصارالله یمن پیروزی تیم ملی فوتبال عربستان بر آرژانتین در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر را تبریک گفتند. این اقدام واکنش هایی را در شبکه های اجتماعی به دنبال داشت. ضیف الله الشامی، وزیر اطلاع رسانی دولت صنعا در توییتی به عربستان به خاطر پیروزی تیم ملی فوتبال این کشور بر آرژانتین در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر تبریک گفت.

وی افزود: پیروزی عربستان بر آرژانتین اعتبار را به فوتبال جهان عرب بازگرداند. این در حالی است که بسیاری از فعالان انصارالله در توییتر از تبریک الشامی به عربستان خشمگین شده و نوشتند: صرف پیروزی عربستان بر آرژانتین هرگز باعث نمی شود آن چه را که عربستانی ها در یمن انجام دادند فراموش کنیم.

عبدالقادر المرتضی، رئیس کمیته اسرا در جنبش انصار الله یمن نیز پیروزی عربستان بر تیم ملی آرژانتین را تبریک گفت و ابراز امیدواری کرد که بقیه تیم های ملی کشورهای عربی نیز در جام جهانی فوتبال بتوانند بر رقبایشان پیروز شوند.

تبریک دو تن از مقامات انصارالله به عربستان به دلیل پیروزی بر تیم ملی آرژانتین در جام جهانی واکنش های زیادی را به همراه داشت. بر همین اساس به گفته منابع، الشامی و المرتضی بعدا توییت هایشان را حذف کردند.

ارسال دیدگاه شما

روزنامه در یک نگاه
ویژه نامه