آسیا درخشید، نوبت ایران است

آرمان امروز: بعد از به رختکن رفتن با نتيجه يک بر صفر، تعويضهاي طلايي ژاپن در نيمه دوم روند بازي را عوض کرد.

همانطور که پيشبيني ميشد دو تيم آلمان و ژاپن رقابتي جذاب و ديدني را در اولين بازي خود در جام جهاني ارائه دادند. سرعت بالاي انتقال توپ ضد حمله هاي سريع و بازي ترکيبي از هر دو تيم، اين بازي را  جذاب براي هواداران فوتبال تبديل کرد. مصاف آلمان و ژاپن، يک بازي جذاب و شگفت انگيز با نقشآفريني بازيکنان دو تيم (مخصوصا ژاپني ها) ديديم و با وجود اينکه سامورايي ها توانستند بازي را مساوري کنند، اما با تلاش مثال زدني شان، توانستند آلمان هاي قدرتمند را شکست دادند.

 علاوه بر اينها و تک گل آلمان ها از روي نقطه پنالتي دو گل هم به ثمر رسيد که به وسيله کمک داور ويدئويي رد شد. جالب اينکه گل اول بازي که پذيرفته نشد به وسيله ژاپن و روي يک ضد حمله سريع اتفاق افتاد. در دقيقه 83، يک ضربه شروع مجدد بلند در جناح راست و پشت مدافعان به آسانو رسيد و اين بازيکن تعويضي با يک استارت سريع وارد محوطه شد و با يک ضربه دقيق توپ را وارد دروازه آلمان کرد و شگفتي ساز دوم جام جهاني لقب گرفت. بايد منتظر باشيم

پس از نتيجه درخشان عربستان مقابل آرژانتين، حالا نوبت تيم ملي فوتبال ايران است که در بازي فردا مقابل ولز، اميدوار به صعود به مرحله بعد باشد، ولي شاگردان کارلوس کي روش، کار سختي را در پيش رو دارند.

ارسال دیدگاه شما

روزنامه در یک نگاه
ویژه نامه