شکایت‌هایی در حد فاصل بهارستان تا پاستور

read married cheaters women who like to cheat

آرمان: روزی کمیسیون اصل 90 از رئیس جمهور شکایت می‌کند و روزی پرونده مشایی را به وزارت اطلاعات می‌دهند و روزی هم دولت از کمیسیون اصل90 شکایت می کند. ظاهرا در روزهای آخر کار دولت نقش قوه قضاییه در حل مشکلات دو قوه دیگر با هم پررنگ تر از همیشه شده است.

شکایت دولت از اصل 90

19 خردادماه بود که خبری در سایت دولت منتشر شد با این مضمون که «در پی ادامه واکنش‌ها و تداوم انتشار بیانیه‌های کمیسیون اصل 90 مجلس مبنی بر ادعای همراهی خانواده آقای بقایی در سفر رئیس جمهور به آمریکا، اداره کل روابط عمومی معاونت اجرایی و سرپرستی نهاد ریاست جمهوری، نسبت به انتشار اطلاعیه‌ای اقدام نمود. در این اطلاعیه به شکایت معاونت اجرایی رئیس جمهور از کمیسیون اصل 90 به محاکم قضایی اشاره شده است. متن اطلاعیه به شرح ذیل است: به دلیل تداوم تخلفات آشکار و واضح کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی مبنی بر طرح ادعای همراهی خانواده آقای بقایی در سفر رئیس محترم جمهور به آمریکا، اکنون معاونت اجرایی و سرپرستی نهاد ریاست جمهوری، علیه این کمیسیون و همچنین رئیس و سخنگوی کمیسیون مزبور اقدام به طرح شکایت قضایی نموده است،امید است که رئیس و سخنگوی کمیسیون یاد شده که با اتخاذ این شیوه نادرست، موجبات تضییع حقوق خصوصی افراد و نیز تشویش اذهان عمومی را فراهم آورده‌اند، در دادگاه صالحه، پاسخگوی تخلفات آشکار خود باشند.»

اصل 90: احضاریه‌ای دریافت نکردیم

تا روز گذشته خبری از سرانجام این شکایت نبود تا اینکه سخنگوی کمیسیون اصل 90 قانون اساسی دیروز با بیان اینکه تاکنون هیچ ابلاغیه‌ای برای رفتن به دادگاه برای من ارسال نشده است، گفت: طرح شکایت روابط عمومی نهاد ریاست جمهوری از سخنگو و رئیس کمیسیون اصل90 به قوه قضائیه تنها برای فرافکنی است. مصطفی افضلی‌فر درباره ادامه رسیدگی به پرونده سفر تعدادی از نزدیکان همراه احمدی نژاد در سفربه نیویورک، افزود: طی چند روز گذشته اخباری مبنی بر شکایت نهاد ریاست جمهوری از رئیس کمیسیون و سخنگوی کمیسیون اصل‌90 در قوه قضائیه مطرح بود که تاکنون هیچ ابلاغیه‌ای برای من و پورمختار برای رفتن به دادگاه ارسال نشده است. نماینده مردم اردبیل در مجلس با بیان اینکه کارکارشناسی روی پرونده سفر نزدیکان همراه رئیس جمهور به نیویورک تکمیل شده ، تاکید کرد: قرائت در صحنه علنی مجلس و فرستادن به قوه قضائیه دو سازکاری است که کمیسیون اصل90 به دنبال آن است. وی با تاکید براینکه طرح شکایت روابط عمومی نهاد ریاست جمهوری از سخنگو و رئیس کمیسیون اصل90 به قوه قضائیه تنها برای فرافکنی است، ادامه داد: نهاد ریاست جمهوری نیز می‌داند که در پاسخ ندادن به استعلام کمیسیون اصل90 تخلف کرده است. سخنگوی کمیسیون اصل 90 قانون اساسی مجلس با بیان اینکه گزارش نهایی را به هیات رئیسه مجلس ارائه خواهیم کرد، گفت: شکایت نهاد ریاست جمهوری از من و پورمختار خلاف قانون است و اگر دولت اعتراضی به نحو تهیه گزارش دارد باید آن را به هیات نظارت بر رفتار نمایندگان ارجاع دهد.

ارسال دیدگاه شما

روزنامه در یک نگاه
ویژه نامه