الـــو آرمــــان

read online women who like to cheat

مشکلات تعاونی‌های پرند

اعضای تعاونی‌های مسکن‌‌های مهر منتظرند که آیا می‌شود مدیران تعاونی‌ها به آنها خانه‌ای بدهند. لطفا مسئولان این تعاونی‌ها جوابگو باشند.

جمعی از اعضای تعاونی مسکن مهر3 از تهران

 

وام

چرا شرایط وام‌ها اینقدر سنگین شده است، با سود بالا و ضامن کارمند و کسراز حقوق، فیش حقوق ضامن! با این وضعیت افرادی که واقعا احتیاج به وام دارند نمی‌توانند آن را تهیه کنند و وام‌ها را کسانی می‌گیرند که از نظر مالی وضعشان خوب است. مسئولان فکری به حال ما بکنند.

یک شهروند از تهران

 

حوصله

چرا مردم اینقدر کم‌حوصله شدند و با کوچکترین مساله در خیابان با یکدیگر گلاویز می‌‌شوند؟ یک مقدار باید گذشت داشت. باید مراعات حال همدیگر را در جامعه بکنیم. اختلاف جز اعصاب خردی چیزی نصیب‌مان نمی‌کند.

احدی از تهران

 

مانتو

به نظر من برای مبارزه با بد حجابی بهتر است به مانتوسراها بروند ومانتوهای کوتاه را جمع کنند و برای متخلفین جریمه قرار دهند تا دیگر مانتوی کوتاه در فروشگاه‌ها فروخته نشود. در این صورت اگر خانمی مانتوی کوتاه پوشید با وی برخورد کنند.

شریفی از تهران

 

کرایه‌های اتوبوس

اکثر کارمندان و جوانان از کارت اعتباری بلیت اتوبوس استفاده می‌کنند ولی جدیدا در اتوبوس‌ها قیمت‌ها به دو نوع نوشته شده است نقدی و کارت بلیت؟! سالمندانی که کارت بلیت ندارند یا اینکه شاید در ماه یکی دوبار از اتوبوس استفاده می‌کنند چرا باید کرایه نقدی بیشتری برای اتوبوس واریز کنند. مسئولان شرکت اتوبوسرانی باید به این موضوع رسیدگی کنند.

فاطمی از تهران

 

جوابیه

پیرو درج گزارشی با عنوان« بیمه‌ها برای درمان ناباروری جا خالی می‌دهند» در تاریخ4/4/92 به آگاهی می‌رساند: از آنجایی که یکی از اهداف و سیاست‌های شرکت بیمه‌البرز شناسایی، طراحی و عرضه بهترین خدمات بیمه‌ای به تمام اقشار جامعه است، کارشناسان این شرکت مشکلات مربوط به زوجین جوان نابارور را در سطح جامعه شناسایی کرده و با بهره‌مندی از توان حرفه‌ای خود دست به طراحی بیمه درمان ناباروری و نازایی زدند که سرانجام این بیمه نامه در سال1390 به صورت انحصاری از سوی شرکت بیمه البرز در سطح جامعه عرضه شود. احتراما اطلاعات ذیل از سوی این شرکت به منظور آگاهی و تنویر افکار عمومی ارسال می‌شود: در شرایط کنونی کشور که طبق اعلام رسمی مراجع، حدود15تا20درصد از زوجین جوان دچار مشکل ناباروری و نازایی هستند، بیمه البرز در راستای ارائه خدمات به اقشار مختلف جامعه و با هدف به حداقل رساندن فشار این بحران بر دولت محترم و مراجع ذیربط این بیماری را تحت پوشش بیمه‌ای خود قرار داده است و در کنار خدمات درمانی بیمه‌های پایه و بیمه‌های تکمیلی به کمک نسل‌های جوان آمده تا با پرداخت حق بیمه ناچیز و برای یکبار برای مدت ده‌سال تحت پوشش بیمه‌ای جبران هزینه‌های درمان ناباروری و نازایی قرار گیرند. شایان ذکر است بیمه جبران هزینه‌های درمان ناباروری و نازایی بیمه‌البرز زوجین جوان را به شرط اینکه بیش از چهارماه از ثبت ازدواجشان نگذشته باشد و سن زوجه کمتر از 40 سال باشد تحت پوشش قرار می‌دهد و همچنین این بیمه‌نامه بیماری تالاسمی نوزاد متولد شده زوجین استفاده کننده از بیمه‌نامه ناباروری و نازایی را نیز تحت پوشش خود قرار می‌دهد.

نصرت‌ا... محمدی- مدیر روابط عمومی و بین‌الملل

ارسال دیدگاه شما

روزنامه در یک نگاه
ویژه نامه