کـوتـاه

read married cheaters women who like to cheat

آتش گرفتن خودروها در پارکینگ

سخنگوی آتش‌نشانی تهران از مهار آتش‌سوزی در برج 33 طبقه و مصدومیت 2 آتش‌نشان در این عملیات خبر داد.جلال ملکی در تشریح این حادثه گفت: ساعت 15 و 33 دقیقه آتش‌سوزی در یک برج 33 طبقه 270 واحدی در بزرگراه اشرفی اصفهانی به سازمان آتش‌نشانی اطلاع داده شد.وی افزود: با توجه به حساسیت موضوع بلافاصله آتش‌نشانان ایستگاههای 80، 55 و 10 همراه گروه نجات 33 و تانکر آب راهی محل حادثه شدند. در این عملیات 20 خودرو آتش‌نشانی همراه 60 آتش‌نشان حضور داشتند.سخنگوی سازمان آتش‌نشانی ادامه داد: در بررسی‌های اولیه مشخص شد در پارکنیگ منفی 6 این برج دو دستگاه خودرو هیوندا جنسیس و سانتافه کاملا شعله ور بودند.دود غلیظی نیز طبقات بالایی را فراگرفته بود.وی خاطر نشان کرد: آتش‌نشانان به دو گروه تقسیم شده و گروه نخست شروع به خارج کردن ساکنان از میان دود کردند. گروه دوم نیز به مهار آتش‌سوزی پرداخت.ملکی در پایان خاطر نشان کرد: در این آتش‌سوزی به هیچ کدام از ساکنان برج آسیبی وارد نشد و تنها 2 آتش‌نشان مصدوم شدند.

 

دستگيري باند سارقان طلا

با تلاش ماموران انتظامي شهرستان مهريز شش سارق طلا در شهرستان مهريز دستگير شدند. سرهنگ منوچهر نصيري با اعلام اين خبر گفت: ماموران پليس آگاهي شهرستان مهريز در تحقيقات پرونده‌های مالباختگان طلاجات، باند سارقان منزل و طلاجات را شناسايي كردند. وي افزود: با اجراي چندين عمليات پليسي و دستگيري اعضای باند سارقان تحقيقات از متهمان اغاز شد و در بازجويي‌های فني بعمل آمده متهمان علاوه بر سرقت طلاجات به سرقت احشام و سرقت از اماكن خصوصي اعتراف كردند. سرهنگ نصيري تصريح كرد: با دستگيري شش سارق كه با همكاري هم اقدام به سرقت طلا و احشام می‌كردند تا كنون اموال مسروقه به ارزش 500 ميليون ريال از آنان كشف شده است. فرمانده انتظامي شهرستان مهريز در پايان خاطر نشان كرد: اموال
كشف شده به مالباختگان تحويل داده شد و متهمان با تشكيل پرونده قضايي روانه زندان مركزي يزد شدند.

 

توقیف تریلی حامل موادمحترقه

معاون اجتماعی فرماندهی مرزبانی ناجا از توقیف یک دستگاه خودروی حامل 22 هزار کیلوگرم موادمحترقه در مرز خبر داد. سرهنگ محمدرضا طاووسی در تشریح جزئیات این خبر گفت: ماموران مستقر در هنگ مرزی تایباد چندی پیش هنگام کنترل خودروهای عبوری در ورودی گمرک مرزی «دوغارون» به یک دستگاه تریلی که قصد خروج از کشور را داشت، مشکوک شده و دستور توقف آن را صادر کردند. وی با بیان اینکه ماموران پس از توقف، اقدام به بازرسی دقیق از خودرو کردند، افزود: در بررسی‌ از مدارک گمرکی این تریلی، مشخص شد که علاوه بر کاغذهای مندرج در مدارک که از بندر شهیدرجایی بندرعباس بارگیری شده بود، کالای دیگری نیز در کانتینر جاسازی شده است. معاون اجتماعی فرماندهی مرزبانی ناجا با اشاره به فک پلمب این تریلی با رعایت موازین قانونی به ایسنا گفت: ماموران پس از فک پلمب، 1565 عدد کارتن به وزن تقریبی 22 هزار و 500‌کیلوگرم موادمحترقه را کشف و ضبط کردند.

 

دستگاه پرس انگشت را بلعید

رعایت نکردن اصول ایمنی هنگام کار، از بین رفتن انگشتان مرد جوان را هنگام کار با دستگاه پرس
در پی داشت. در پی تماس مسئولان بیمارستان حضرت فاطمه‌زهرا(س) با سامانه 125 مبنی بر گیر کردن دست شخص در دستگاه پرس، ستاد فرماندهی آتش‌نشانی تهران، ساعت 16 و 18 دقیقه گروه امداد و نجات ایستگاه یک را به خیابان سید جمال الدین اسد آبادی، بیمارستان حضرت فاطمه زهرا(س) اعزام کرد. نعمت محمد پور فرمانده آتش‌نشانان اعزامی در باره این حادثه، گفت: انگشتان 2 و 3 و 4 مردی 28 ساله که از صفادشت به اورژانس بیمارستان حضرت فاطمه زهرا (س) منتقل شده بود، زیر دستگاه پرس از بین رفته و انگشت بزرگ وی نیز داخل قطعه فلزی دستگاه پرس گیر کرده بود. وی افزود:آتش‌نشانان بلافاصله با استفاده از دستگاه برش اقدام به رها سازی انگشتان وی کرده و پس از رها سازی انگشت و تحویل وی به پزشک اورژانس به عملیات خود پایان دادند. بر اساس گزارش سازمان آتش‌نشانی، کارشناسان سازمان آتش‌نشانی به کارگران توصیه می‌کنند، در هنگام کار با دستگاه‌های پرس باید از هوشیاری و دقت عمل بالا برخوردار بوده و در هنگام خستگی و خواب آلودگی از انجام کار با دستگاه‌ها خودداری کنند.

 

کشف 480 کیلوگرم مواد‌مخدر

رئیس پلیس مبارزه با مواد‌مخدر گیلان از کشف بالغ بر 480 کیلوگرم مواد‌مخدر در سه ماه نخست امسال در این استان خبر داد. فرهاد فلاح‌کریمی با اشاره به گزارشی از کشفیات مواد‌مخدر استان اظهار کرد: در سه ماه نخست امسال 480 کیلوگرم مواد‌مخدر در گیلان کشف شد که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 20 درصد رشد دارد.وی تغییر مصرف مواد‌مخدر را از معضلات اجتماعی خواند و افزود: امروزه مصرف مواد‌مخدر صنعتی شیشه و قرص‌های روانگردان جایگزین مواد سنتی شده است.رئیس پلیس مبارزه با مواد‌مخدر گیلان مصرف صنعتی را موجب صدمه و آسیب جدی به خانواده‌ها دانست و اذعان کرد: از مردم استان می‌خواهیم خرده‌فروش‌های مواد‌مخدر را به پلیس 110 اطلاع دهند.وی با اشاره به کشف بالغ بر 52 کیلوگرم مواد‌مخدر در رشت اذعان کرد: ماموران اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد‌مخدر استان با انجام اقدام‌های اطلاعاتی و پلیسی از حمل و جابه‌جایی مواد‌مخدر به مقصد رشت آگاه شدند و در مسیر تردد احتمالی و ورودی این شهر اقدام به ایست و بازرسی مقطعی کردند.به گفته فلاح‌کریمی، ماموران با مشاهده خودروی سواری سمند حامل مواد‌مخدر نسبت به توقف آن اقدام کردند و در بازرسی از این خودرو مقدار 13 کیلو و 800 گرم مواد‌مخدر از نوع تریاک کشف و راننده خودرو را نیز دستگیر کردند.وی به انجام دیگر عملیات پلیس مبارزه با مواد‌مخدر گیلان اشاره و اذعان کرد: ماموران عملیات ویژه در مبارزه‌ای بی‌امان با قاچاقچیان موادمخدر، دو نفر قاچاقچی در امر تهیه و توزیع موادمخدر در سطح شهرستان رشت را شناسایی کردند. فلاح‌کریمی ادامه داد: ماموران پس از تعقیب و مراقبت و اقدام‌های اطلاعاتی از انتقال مقدار قابل توجهی مواد توسط آن دو نفر به شهرستان رشت آگاه شدند.

ارسال دیدگاه شما

روزنامه در یک نگاه
ویژه نامه