چراغ آخر

click here cheats why women cheat on their husband

  • نمایشگاه اسماء الحسنی شامل آثار هنری دو هنرمند ایرانی طی مرداد ماه در شیخ نشین دوبی برگزار خواهد شد. آثار دو هنرمند ایرانی تحت عنوان نمایشگاه اسماء الحسنی از 25 تا 30 مرداد ماه در باشگاه ایرانیان در شیخ نشین دوبی برپا خواهد شد. این نمایشگاه به منظور حمایت از کودکان زلزله زده استان‌های بوشهر و هرمزگان برگزار می‌شود. در این نمایشگاه بیش از 15 اثر درقالب تابلوهای ترکیبی از نقاشی و خطاطی می‌باشند که این تابلوها با پیش زمینه‌های تیره قهوه‌ای و با نقش‌های برجسته از اسماء الحسنی و آیات قرانی مزین شده‌اند.
  • گروه کر «60 سالگی» 19 تیرماه در تالار رودکی به روی صحنه خواهد رفت. اعضای گروه کر «60 سالگی» را تمام افراد 60 سال به بالا در بر می‌گیرند و فرشاد فولادوند رهبری کر را برعهده دارد. آثاری که توسط این گروه اجرا می‌شوند، شامل قطعاتی می‌شود که اعضای گروه با آن‌ها خاطره دارند و با آن بزرگ شده‌اند. بیشتر اعضای این گروه کرال خانم هستند و 10 درصد از اعضای آن را آقایان تشکیل می‌دهند. گروه کر «60 سالگی» در سانس ساعت 21 کنسرت خواهد داد.
  • امیررضا کوهستانی با اجرای نمایش «ایوانف» در دو کشور بلژیک و آلمان نظر منتقدان و تماشاگران این دو کشور را به اثر خود جلب کرد. این کارگردان تئاتر که اخیرا به ایران بازگشته است به ایسنا گفت: سفر ما از روز21 خرداد آغاز شد و اولین اجرای ما در مجتمع فرهنگی هنری «بوزار» (bozar) بروکسل بود. این مجتمع بزرگ‌ترین مرکز فرهنگی هنری بروکسل است که سالن تئاتر، موزه، گالری، سالن کنسرت و... دارد. کوهستانی که به دعوت همین مجتمع نمایشش را در بروکسل اجرا کرده است، ادامه داد: نمایش ما در جشنواره اجرا نشد بلکه اجرای ما در برنامه سالانه این مجتمع بود و دو اجرا داشتیم که روزهای 24 و 25 خرداد بر صحنه رفت.
  • دی وی دی فیلم سینمایی تهران 1500 همزمان با عید سعید فطر در مراسمی رونمایی مي‌شود و در اختيار مردم قرار مي‌گيرد. محمدرضا ابوالحسنی تهیه کننده فیلم تهران 1500 در توضیح جزئيات پخش دی وی دی این فیلم سینمایی به مهر گفت: طبق برنامه ریزی انجام شده بنا داریم دی وی دی فیلم سینمایی تهران 1500 به کارگردانی بهرام عظیمی را عید فطر روانه بازار کنیم تا شاید سهم خود را در شادی عیدانه مردم ادا کنیم. وی در ادامه افزود: به همین مناسبت قرار است طی مراسمی از دی وی دی این فیلم سینمایی رونمایی و در سطح گسترده به مردم در تمام نقاط کشور عرضه کنیم.
click here click why women cheat on their husband
read why women cheat on their husband women who like to cheat
read married cheaters women who like to cheat

ارسال دیدگاه شما

روزنامه در یک نگاه
ویژه نامه